Zamachowska pokazała, czym wypełniła pustkę po pianinie. Fani zauważyli, że zniknęło coś jeszcze

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska dodała nowy post na Instagramie. Zdradziła, jak wykorzystała miejsce, w którym stało pianino Zbyszka Zamachowskiego. 

Monika i Zbigniew Zamachowski w tym roku świętowaliby siódmą rocznicę małżeństwa. Pobrali się w 2014 roku podczas kameralnej ceremonii, której świadkami było około 40 osób. Przez wiele lat uchodzili za zgrany duet. Wszystko zmieniło się w tym roku, gdy media obiegły informacje o ich rozstaniu.

Zamachowscy bardzo oszczędnie komentowali tę sytuację. Sporo zmieniło się w piątek, gdy na łamach Faktu pojawił się wywiad, którego udzieliła Monika. Dziennikarka powiedziała, że to Zbigniew podjął decyzję o rozstaniu, co nieco ją załamało. Nie żałuje jednak chwil, które z nim spędziła:

Jestem załamana, przyznaję. […] Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Monika Zamachowska: jak wypełniła przestrzeń po pianinie?

Zbigniew Zamachowski jakiś czas temu wyprowadził się z mieszkania, w którym przez ostatnie lata mieszkał z Moniką. Zabrał cenne rzeczy, w tym meble oraz pianino, które dostał od żony.  Monika już wypełniła pustkę, która powstała po zabraniu z domu instrumentu. W jego miejscu ustawiła m.in. fotel i stylową lampę. Przed nimi znajduje się dywan, który dziennikarka wykorzystuje jako miejsce do ćwiczeń:

Na specjalne życzenie internautów: „to miejsce po pianinie”… A teraz święconka: zamierzam wedrzeć się do kościoła. Jak myślicie, jakie mam szanse, że mi się uda? – skomentowała Monika Zamachowska.

Internauci nie przeszli obok wpisu obojętnie. Część z nich życzy dziennikarce przyjemnego treningu, inna ocenia szansę na poświęcenie pokarmu. Znaleźli się też tacy, którzy dostrzegli, że zginęło coś jeszcze – płyty CD:

 • Spore w większości przypadków świecenie przed kościołem, mniej ludzi i bezpieczniej niż w Lidlu.
 • Uwielbiam. Dobrych Świąt Pani Moniko.
 • Ocho,widzę wyciszenie w hinduistycznej jodze.
 • Widzę, że Zbyszek zabrał nie tylko pianino, ale także płyty CD. Szok.

Więcej zdjęć mieszkania Moniki Zamachowskiej znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz też: Kulisy nowego związku Zamachowskiego. O wszystkim powiedział żonie. Reakcja Moniki może zdumiewać


Monika Zamachowska

Monika Zamachowska

Monika Zamachowska wypełniła pustkę po odejściu Zamachowskiego

Monika Zamachowska wypełniła pustkę po odejściu Zamachowskiego

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Monika i Zbigniew Zamachowscy - jak urządzili mieszkanie?

Komentarze

 • Gość123 pisze:

  Facet pasożyt, kamień u szyi, egoista i narcyz – podobny do mojego, ale mój niestety, tak leniwy i pozbawiony ambicji, że od 40 lat żyjąc skupiony wyłącznie na swojej wygodzie, nie ma zamiaru się wyprowadzić

 • Gość pisze:

  Zbigniew Zamachowski z Gabrielą Muskałą jest w związku od ponad roku. Aktorzy z teatru Och to wiedzieli. Wielka odwzajemniona miłość. Co te kobiety widzą w tym niewysokim facecie? Związek z nim to bomba z opóźnionym zapłonem.

 • Gość pisze:

  Mnie obchodzi!!!!

 • Matylda pisze:

  A kogo to obchodzi.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×