NewsyMonika Zamachowska zmieniła nazwisko. Wybór wielu zaskoczy. Wszystko ogłosiła w programie na żywo

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko. Wybór wielu zaskoczy. Wszystko ogłosiła w programie na żywo

Monika Zamachowska
Monika Zamachowska
Zuza Maciejewska

18.04.2021 14:00, aktual.: 19.04.2021 15:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika Zamachowska w 2014 roku wyszła za mąż za Zbigniewa Zamachowska. Dziennikarka postanowiła przyjąć nazwisko aktora. W jednym z wywiadów udzielonych po ślubie wyznała, że jest dumna z decyzji, jaką podjęła. Zapewniła wówczas, że nie zamierza go już zmieniać:

Miałam chwile zawahania, czy to dobre posunięcie, ale wówczas na zmianę nazwiska miało wpływ wiele elementów. Nie żałuję tej decyzji. Poza tym bardzo lubię moje obecne nazwisko i myślę, że już go nie zmienię do końca życia – powiedziała „Super Expressowi” Monika Zamachowska.

Dziennikarka niedawno ruszyła ze swoim biznesem, który zarejestrowała pod nazwą zamachowska.pl. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce będzie musiała ją zmienić.

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko. Na jakie?

Zamachowska jakiś czas temu rozstała się z trzecim mężem. Chociaż początkowo nie chciała komentować tej sytuacji, przed Wielkanocą udzieliła wywiadu rzeki. Powiedziała, że to Zbigniew, z którym spędziła wspaniałe 10 lat życia, podjął decyzję o rozstaniu. Nie żałuje jednak chwil, które z nim spędziła:

Jestem załamana, przyznaję. […] Przeżyłam cudowne 10 lat. Z wybitnym mężczyzną, który jest nie tylko jednym z największych aktorskich talentów w naszym kraju, ale i ciepłym, serdecznym człowiekiem. […] Jeśli ktoś zdecydował, że musi odejść, nie mam prawa nic w tej sprawie zrobić. Mam nadzieję, że przyjdzie taki moment, gdy usiądziemy ze Zbyszkiem, emocje już opadną i będę miała okazję wysłuchać jego żalu. Bo to była jego decyzja.

Wygląda na to, że rozstanie nie jest jedyną rewolucją w życiu dziennikarki. Wraca do nazwiska Richardson, o czym niedawno poinformowała w rozmowie z tygodnikiem Wprost:

Po rozwodzie mam zamiar wrócić do nazwiska Richardson, które jest doskonale pamiętane w kontekście mojego największego zawodowego sukcesu, czyli programu Europa da się lubić. Nie jestem gwiazdką jednego sezonu. Wolałabym też, żeby nikt nie zarzucał mi tego, co napisał jeden z internautów, że jestem typem, który „bez faceta nie potrafi żyć”. Potrafię. Pytanie, czy chcę.

W sobotę Monika gościła na antenie TVN24, gdzie wypowiadała się na temat pogrzebu księcia Filipa. Ujawniła m.in., że nie wierzy w konflikt braci Williama i Harry'ego. Co ciekawe po raz pierwszy od lat pojawiła się na wizji podpisana nazwiskiem męża Willa Richardsona. Tym samym w programie na żywo ogłosiła, że pozbyła się nazwiska Zbigniewa Zamachowskiego.

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko
Monika Zamachowska zmieniła nazwisko

Will Richardson jeszcze niedawno deklarował, że nie miałby nic przeciwko, gdyby Monika wróciła do jego nazwiska (więcej tutaj). Najwyraźniej dziennikarka skorzystała z przyjacielskiej oferty eks partnera.

Monika Zamachowska zmieniła nazwisko
Monika Zamachowska zmieniła nazwisko
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
Monika Richardson, Jamie Malcolm
Monika Richardson, Jamie Malcolm
Monika Richardson, Jamie Malcolm
Monika Richardson, Jamie Malcolm
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także