Szukaj

Monika Mrozowska karmi syna piersią i przeprasza fanki, ale nie za intymny kadr. „Jesteś najlepszą reklamą macierzyństwa”

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska na Instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem z najmłodszym synkiem, Luckiem. Powstało w momencie karmienia piersią. Internauci zachwyceni.

Monika Mrozowska w styczniu została mamą po raz czwarty. Powitała na świecie synka, Lucka. Poród odbywał się przez cesarskie cięcie i był planowaną operacją podwyższonego ryzyka. Aktorka zdradziła, że nawet przygotowano krew do ewentualnej transfuzji. Na szczęście wszystko się dobrze skończyło:

Cała operacja zakończyła się z wynikiem mojej minimalnej utraty krwi (raptem 350 ml), 10 punktów w skali Apgar dla młodego oraz… moim totalnym wzruszeniem , „rozklejeniem się” i powtarzaniem jak mantra „dziękuję, dziękuję, dziękuję” – podkreślała gwiazda na Instagramie.

Monika Mrozowska: nowe zdjęcie z Luckiem. Internauci zachwyceni

Od momentu, w którym Mrozowska po raz czwarty została mamą, co jakiś czas dzieli się z internautami zdjęciami, na których towarzyszy jej chłopiec. Tak jak w sobotni poranek, gdy pochwaliła się pięknym, intymnym zdjęciem. Pozuje z synkiem w ramionach, maluszek je pokarm. W opisie zdradziła, że z reguły dziecko do 9. miesiąca, czasami i dłużej, jest bardzo przywiązane do matki:

Przez pierwsze 7-9 miesięcy (a czasami dłużej) dziecko traktuje Cię, jak … fragment (dość duży) jego samego … To, że marudzi lub płacze nie musi oznaczać, że jest głodne, albo właśnie szykuje się do „2”.  Może po prostu chcieć się przytulić… żeby złapać kontakt z bazą…

W dalszej części wpisu aktorka dodała, że chociaż ostatnio często publikuje zdjęcia z dzieckiem, niedługo się to zmieni. Nie przeprasza za intymny kadr, ale deklaruje, że ponownie pojawią się na jej koncie podróże, joga, gotowanie oraz inne aktywności:

Nie będę zakładać oddzielnego „mamowego” konta, bo zawsze dzieliłam się tutaj z Wami tym, co akurat działo się w moim życiu… Teraz na pierwszym planie jest ten mały, słodki gość, ale… niebawem wrócimy (po prostu w powiększonym składzie) do podróży, jogi, gotowania i innych aktywności. Ściskamy Was mocno.

Fotografia zachwyciła internautów. W komentarzach pozostawiają mnóstwo komplementów:

  • Piękna jak zawsze, a nawet bardziej! Super, że dzielisz się z nami tymi pięknymi chwilami.
  • Wyglądasz jak nastolatka. Wszystkiego pięknego mamuśka.
  • Jesteś najlepszą reklamą macierzyństwa.

Trudno się nie zgodzić. Monika Mrozowska i jej syn wyglądają uroczo.


Monika Mrozowska z synem

Monika Mrozowska z synem

Monika Mrozowska 4 dni po porodzie

Monika Mrozowska 4 dni po porodzie

Synowie Moniki Mrozowskiej

Synowie Moniki Mrozowskiej

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×