Misiek Koterski i Marcela Leszczak szaleją podczas rocznicowej kolacji. Zdradzili fanom, kiedy się pogodzili

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Misiek Koterski i Marcela Leszczak wybrali się na romantyczną kolację. W ten sposób uczcili kolejną rocznicę. Zdradzili, jak długo są razem. 

Misiek Koterski i Marcela Leszczak mają za sobą bardzo burzliwą relację. Aktor i uczestniczka programu Top Model poznali się kilka lat temu podczas jednej z branżowych imprez. Od tamtej pory ich związek przechodził przez różne etapy. Rozchodzili się i na zmianę godzili. Przypieczętowaniem miłości miały być narodziny syna. Fryderyk rzeczywiście na jakiś czas scementował to co ich łączy, ale kilka miesięcy temu zakochani poinformowali o definitywnym rozstaniu.

Marcela nie ukrywała w sieci swojego żalu. Michał natomiast postanowił na nowo ułożyć sobie życie u boku sporo młodszej aktorki, Dagmary Bryzek. To z nią jeszcze latem pokazywał się na salonach i zapewniał o sile uczuć. Szczęście w nowym związku nie trwało jednak zbyt długo. Miłość do matki Fryderyka okazała się silniejsza, a rodzice chłopca postanowili dać sobie kolejną szansę.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski świętują rocznicę związku

Uczucie Marceli i Michała od jakiegoś czasu rozkwita na nowo. Zakochani na początku ostrożnie podchodzili do tego, aby chwalić się w social mediach tym, że znowu są razem. Dopiero gdy medialne spekulacje zaczęły narastać, opublikowali w social mediach pierwsze wspólne zdjęcia. Po kilku tygodniach nie mają już zamiaru się z niczym ukrywać. Trzymając się za ręce, pojawili się na salonach, a tuż przed świętami wybrali się z synem w cieplejsze klimaty.

Modelka i aktor dopiero co wrócili z Turcji, gdzie Misiek poddał się przeszczepowi włosów. Po powrocie do kraju ponownie spakowali walizki, a na kolejny wyjazd zabrali także Fryderyka. Teraz chętnie chwalą się relacją z podróży, podczas której celebrują ważną dla siebie rocznicę.

Celebrujemy nasze małe święto. Dwa miesiące, od kiedy odzyskaliśmy naszą rodzinę- napisała Marcela w sieci.

Para wybrała się na romantyczną kolację, a Michała nie opuszczał znakomity humor. Na nagraniu, które udostępnił, żartował z ich rocznicy i nagrywał synka siedzącego z nimi przy stole.

Kochani, dzisiaj nasza dwumiesięcznica, jak już razem jesteśmy z Marcelką. Zastanawiam się tylko, skąd ten Frysio, jak my tylko dwa miesiące razem… Co on tu robi? – mówi na nagraniu.

Miejmy nadzieję, że Michał i Marcela wszystko już sobie wyjaśnili i będzie to jedna z wielu kolejnych rocznic. Jakiś czas temu aktor zdradził nam, czy spędzą razem święta.

 


Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×