Misiek Koterski komentuje wspólne święta z Marcelą. Nagle naszły go wątpliwości: „Niezbadane są wyroki boskie”[WIDEO]

Michał Koterski

Michał Koterski

Michał Koterski i Marcela Leszczak to jedna z par polskiego show-biznesu, której losy fani śledzą z wielkim zaciekawieniem. Wszystko przez to, że kilka razy rozstawali się, by za chwilę po raz kolejny być razem. Dali sobie drugą szansę? Planują razem spędzić święta?

Michał Koterski to aktor doskonale znany widzom z wielu filmowych i serialowych ról. Doskonale czuje się także w teatrze. Dzięki swojej pracy zdobył ogromną popularność, ale ostatnio najwięcej mówi się o nim w kontekście życia prywatnego. W nim bowiem nie brakuje miłosnych zawirowań. Już kilka lat temu związał się on z uczestniczką programu Top Model, Marcelą Leszczak. Zakochani chętnie pojawiali się razem na salonach, gdzie nie szczędzili sobie czułości. Na świecie szybko pojawił się także ich synek Fryderyk. Chłopiec jest oczkiem w głowie rodziców, ale pomimo tego, że darzą go wielką miłością, to między nimi przez jakiś czas nie wszytko układało się jak w bajce.

Przechodzili wiele kryzysów, ale za każdym razem postanowili dawać sobie kolejną szansę. Tuż po kolejnym lockdownie spowodowanym pandemią poinformowali, że definitywnie kończą związek. Michał zaczął nawet układać sobie życie na nowo u boku młodziutkiej aktorki, Dagmary Bryzek. To ona przez jakiś czas pojawiał się z nim na branżowych imprezach.

Michał Koterski spędzi święta z Marcelą Leszczak?

Wielkim zaskoczeniem dla fanów była informacja, że rodzice Fryderyka postanowili dać sobie kolejną szansę. Sami zainteresowani na początku nie potwierdzali tych rewelacji, ale czujni internauci dopatrzyli się wielu znaków. Dopiero, jak sprawa wydawała się już być jasna Michał i Marcela zaczęli ponownie dodawać w sieci wspólne zdjęcia i po raz kolejny zadebiutowali jako para na czerwonym dywanie.

Zakochani już nie ukrywają, że znowu są razem. Teraz na ich profilach społecznościowych nie brakuje relacji, na których można podglądać, jak spędzają czas w swoim towarzystwie, a także jak razem opiekują się Fryderykiem. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post Michał zdradził, czy planują razem spędzić nadchodzące święta:

Jeśli Bóg da, to tak. Niezbadane są wyroki boskie.

Czy Misiek i Marcela w końcu zrozumieli, że są dla siebie stworzeni?

Chyba tak, ale jest takie przysłowie, że jak chcesz rozśmieszyć Pana Boga, to opowiedz mu o swoich planach.

Trzymamy kciuki za ich związek.


Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Marcela Leszczak, Michał Koterski - Viva Photo Awards 2021

Misiek Koterski potwierdził ponowny związek z Marcelą Leszczak

Misiek Koterski potwierdził ponowny związek z Marcelą Leszczak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×