Marcela Leszczak i Misiek Koterski świętują ważną rocznicę. Pochwalili się relacją z wyjatkowego wieczoru

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Marcela Leszczak i Michał Koterski

Michał Koterski i Marcela Leszczak w miony wieczór mieli ważny powód do świętowania. Zakochani wszystkim podzielili się w sieci. Zobaczcie zdjęcia. 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski spotykają się ze sobą już od kilku lat. Na samym początku związku chętnie pojawiali się razem na salonach i pozowali do kolejnych ujęć na czerwonych dywanach. To, jak wygląda ich relacja, można było podglądać także na profilach społecznościowych zakochanych. Modelka i aktor doczekali się także wspólnego dziecka. Razem wychowują synka Fryderyka. Niestety ich związek nie był usłany różami. Przechodzili wiele kryzysów, z których zazwyczaj wychodzili obronną ręką.

Kilka miesięcy temu postanowili definitywnie się rozstać. Michał rozpoczął nawet nowe życie u boku młodziutkiej aktorki Dagmary Bryzek. Przez jakiś czas to z nią pojawiał się na salonach. Relacja ta nie trwała jednak zbyt długo. Zaledwie po kilku tygodniach wszystko skończyło się tak samo szybko, jak się zaczęło.

Marcela Leszczak i Misiek Koterski świętują rocznicę trzeźwości aktora

Od kilku tygodni w sieci aż huczało od plotek o tym, że Misiek i Marcela dali sobie kolejną szansę. Czujni internauci dopatrzyli się wielu znaków, które o tym świadczyły. W końcu sami zainteresowani potwierdzili te informacje najpierw w sieci, a później pojawiając się razem na salonach. Gwiazdorska para nie ukrywa, że do siebie wróciła, a na ich profilach w sieci ponownie można znaleźć wspólne zdjęcia.

W miniony wieczór mieli ważny powód do świętowania. Marcela dodała na Instastory nagranie, na którym widać, że jest to wyjątkowy dzień dla całej rodziny. Jej ukochany od siedmiu lat bowiem żyje w trzeźwości. Pojawił się nawet mini tort z siedmioma świeczkami, które Michał zdmuchnął razem z synkiem. Aktor dodał też post na Instagramie, w którym nie ukrywa, że jest dumny z tego, co udało mu się osiągnąć.

Aniołem nigdy nie byłem i pewnie już nigdy nie bede . Popełniłem w życiu wiele błędów i pewnie jeszcze wiele popełnię. Ale od kiedy jestem trzeźwy w moim życiu , mimo problemów i przeciwności losu zawsze świeci słońce . Dzisiaj moja siódma rocznica bez żadnych środków zmieniających świadomość. Są to najlepsze lata w moim życiu i z pełnym przekonaniem i z ręką na sercu mogę powiedzieć że wszystko co najlepsze spotkało mnie właśnie przez te siedem lat .

Fani aktora zostawili pod postem mnóstwo komentarzy pełnych podziwu, a w naszej galerii możecie zobaczyć, jak zakochani spędzili miniony wieczór. Poniżej możecie wysłuchać, też wywiadu, w którym Michał opowiedział nam o walce z nałogami.


Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Michał Koterski świętuje 7 lat trzeźwości

Komentarze

 • Maja... pisze:

  Jastrząb. pl…. Ty chyba sobie żartujesz z tym moderatorem ….spojrz na te dwa wcześniejsze komentarze pełne jadu … które dodałeś…gdzie jest mój pozytywny komentarz …czy to naprawdę już koniec wolnego dziennikarstwa….

 • Maja... pisze:

  Dlaczego blokujecie pozywne komentarze a wystawiacie tylko swoje obrażające … skończyło się prawdziwe dziennikarstwo . Bierzcie przykład z Miśka…
  ,, zakompleksieni goście,, …zmienił swoje życie ,pokazał siłę charakteru i wszechświat mu sprzyja …ma wspaniałą Rodzinę i zawodowo się realizuje ..
  .

 • Gość pisze:

  Bierzcie przykład z Miśka…
  ,, zakompleksieni goście,, …zmienił swoje życie ,pokazał siłę charakteru i wszechświat mu sprzyja …ma wspaniałą Rodzinę i zawodowo się realizuje .

 • Gość pisze:

  Koterski ma o sobie wysokie wyobrażenia a w szczególności to zwykły pachołek tak samo ta niby modelka

  • . pisze:

   W kontekście jednego z niewielu wartościowych artykułów to złośliwa i nie na miejscu uwaga. Człowiek się cieszy i życzę mu powodzenia bo dokonał wielkiej rzeczy. Pokonać nałóg to prawdziwe wyzwanie. Silny facet – słaby gostek nie pokonałby dnsiebie a Miśkowi się udało. Brawo!

 • Gość pisze:

  Dobrze ze wyszedl z nalogu ale prawda jest taka ze gdyby nie tatus bylby nikim

  • Gość pisze:

   Jakie to ma znaczenie?? Gdybyś miał/a kontakty, też byś je wykorzystał/a więc po co o tym mówić? Z kolei niejeden ma koneksje i nie wykorzystuje ich – czy należy go za to ganić? Los każdego w jego rękach

  • Ali pisze:

   A może bylby jeszcze ważniejszy,wartościowszy.Panie Michale powodzenia w życiu Panu wspólnie z Panią Marcela i Synkiem.
   Pasujecie do siebie,proszę sie szanowac.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×