Wirtualna Polska

„Milionerzy”: uczestnik nie znał odpowiedzi za 125 tys. zł. Dobrze, że wycofał się z gry!

„Milionerzy”: uczestnik nie znał odpowiedzi za 125 tys. zł. Dobrze, że wycofał się z gry!

Milionerzy

Milionerzy. W środowym odcinku grał Jakub Widera. Mężczyzna nie znał odpowiedzi na pytanie za 125 tysięcy złotych. Gdyby nie zrezygnował, zaznaczyłby błędną odpowiedź.

Wirtualna Polska

W środę w Milionerach mogliśmy oglądać Jakuba Widerę z Częstochowy. Mężczyzna radził sobie bardzo dobrze i szedł jak burza. Najpierw Hubert Urbański zapytał go o to, kto jest głównym bohaterem baby shower. Kuba wskazał prawidłową odpowiedź – A – ciężarna.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Następnie przyszła pora na pytanie za 1 tys. zł – jak dziś nazywa się miasto Królewiec? Rzecz jasna, chodziło o odpowiedź A – Kaliningrad, którą Kuba prawidłowo wskazał.

Trzecie pytanie brzmiało w następujący sposób:

Jeśli sześć godzin temu było o dwie godziny później niż trzy godziny przed południem, to która jest teraz?

Widera obliczył to i wybrał odpowiedź C, czyli godzinę 17:00. W ten sposób zgarnął już 2 tys.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pytanie za 5 tys. zł dotyczyło tego, z jakim obiektem zderzyła się sonda DART NASA. Uczestników znów odpowiedział poprawnie. Wskazał opcję D – „z asteroidą Dimorphos”. Pierwsze problemy pojawiły się przy pytaniu za 10 tys. Brzmiało ono tak:

Bitka, wziątka lub sztych to inaczej: A. Lew; B. lew; C. lewa; D. lewo.

Kuba wybrał koło ratunkowe „pół na pół”, co pomogło mu wskazać prawidłową opcję, jaką było C.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Za 20 tys. uczestnik prawidłowo dokończył test piosenki: „Pieski małe dwa chciały przejść przez rzeczkę, nie wiedziały jak… A. zaczęły iść wspak”. Oczywiście, chodziło o możliwość C: „znalazły kładeczkę”. Prawidłowo wskazał też, że urwis z błędem to „arcymonek” (odpowiedź A). Niestety, przy tym pytaniu musiał skorzystać z kolejnego koła ratunkowego, a więc „głosowania publiczności”.

Również pytanie za 75 tys. nie stanowiło problemu dla Jakuba. Zapytano go o to, która z wymienionych rzek jest najdłuższa: A. Garonna; B. Loara; C. Marna; D. Sekwana. Uczestnik wybrał opcję B, dzięki czemu przeszedł do kolejnego etapu.

Wirtualna Polska

Milionerzy. Mężczyzna nie znał odpowiedzi za 125 tys. zł

Ostatnim pytaniem, jakie Hubert zadał Kubie, było to dotyczące tego kogo lub co szczepi się na antypce. Uczestnik miał do wyboru cztery opcje: A. ludzi; B. zwierzęta; C. wiśnie łutówki, D. śliwki renklody. Nie znał odpowiedzi, więc zadzwonił do przyjaciela, wykorzystując ostatnie koło ratunkowe. Ten mu nie pomógł. Finalnie uczestnik zrezygnował z dalszej zabawy, by nie tracić wygranej. I dobrze zrobił, bo wskazałby odpowiedź D, która była błędna. Prawidłowy okazał się wariant C.

Jakub kończy swoją grę i wygrywa 75 tysięcy!👌 Gdyby grał dalej, zaznaczyłby błędną odpowiedź.

Posted by Milionerzy TVN on Wednesday, March 29, 2023


Milionerzy

Milionerzy

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×