Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są po ślubie? Wpis aktora bardzo namieszał w sieci

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - czy wzięli ślub?

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - czy wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Aktor opublikował kolejne zdjęcie, na którym jego ukochana pokazała suknię ślubną. Czy para ten wyjątkowy dzień ma już za sobą?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska w serialu M jak miłość wcielają się w rolę zakochanych. Uczucie, które łączy ich filmowych bohaterów, w pewnym momencie przedostało się do realnego życia. O ile na temat pierwszej relacji wiadomo niemal wszystko, na temat tej drugiej wiadomo bardzo niewiele.

Roznerski i Kalska nie komentują swoich prywatnych spraw – nie opowiadają o zaręczynach, do których podobno doszło w Wenecji, nie zdradzają prasie pikantnych szczegółów swojego związku. Ostatni wpis aktora był sporym zaskoczeniem.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub? Nowe zdjęcie namieszało w sieci

Mikołaj opublikował zdjęcie, na którym pozuje z ukochaną. Ona ubrana w białą suknię ślubną, on w garniturze. Czyżby Roznerski i Kalska wzięli ślub w realnym życiu, a może w serialu?

Aktorzy nie komentują, zostawiając tym samym fanom otwarte pole do spekulacji. Kiedy jedni rzucili się z gratulacjami, inni próbowali przekonać, że to tylko zdjęcie z planu serialu.

Oliwy do ognia dodało nowe zdjęcie Mikołaja. Pokazał kolejne zdjęcie, na którym jego ukochana pozuje w białej kreacji.

????

Opublikowany przez Mikołaja Roznerski-oficjalnya profil Środa, 4 grudnia 2019

Nie da się ukryć, że znacznie lepiej widać na nim kreację panny młodej, która bardzo przypomina suknię, jaką jakiś czas temu wybrała serialowa Iza. Porównajcie sami, podobieństwo jest wręcz uderzające.

Wygląda więc na to, że do ślubu doszło jedynie na planu serialu. Dowodem mogą być także słowa znajomego pary, który w rozmowie z Pudelkiem przyznał, że odbył się ślub ich serialowych bohaterów, ten prawdziwy wciąż przed nimi. 

Zobacz: Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski w „Pytaniu na śniadanie” o związku, kłótniach i nowych odcinkach „M jak miłość”. Tak wiele jeszcze nie zdradzili


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Vogue Man

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Vogue Man

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×