Szukaj

Ślub Adriany Kalskiej i Mikołaja Roznerskiego. Wybrali szczególne miejsce

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - ślub

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - ślub

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski wezmą ślub w wakacje? Chociaż aktorzy milczą na ten temat, pojawiają się pierwsze typy miejsc, w którym staną przed ołtarzem. Gdzie zostanie urządzona ceremonia?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska tworzą parę nie tylko w M jak miłośćale także w realnym życiu. Spotykają się od wielu miesięcy i niemal od samego początku związku, bardzo rzadko komentują prywatne sprawy. Wyjątkiem są tematy związane z ich pracą. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, aktor opowiedział o plusach grania ze swoją ukochaną w serialu:

Mam to szczęście, że jedziemy sobie razem do pracy. Ja bardzo lubię z nią pracować, jest bezpiecznie, dajemy sobie wskazówki, wyczuwamy się nawzajem, więc to czysta przyjemność — powiedział Mikołaj Roznerski.

Zakochani milczą m.in. na temat zaręczyn, do których miało dojść w ubiegłym roku, a także o ślubie, który podobno odbędzie się za kilka miesięcy.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – ślub. Gdzie się odbędzie?

O tym, że Roznerski i Kalska planują stanąć przed ołtarzem, wiadomo od kilku dni. Właśnie wtedy wygadała się znajoma pary, która w rozmowie z Faktem przyznała, że Mikołaj już wie, jak powinien wyglądać jego wymarzony ślub. Wyjawiła, że odbędzie się on w spokojnej, malowniczej wsi:

Chce, by Ada wyszła za niego w jakiejś spokojnej, malowniczej wsi z dala od zgiełku metropolii. […].. Chce prostego wiejskiego wesela – donosi informator tabloidu.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – drugie zdjęcie ślubne

Gdzie? Pod uwagę brane są dwa miejsca, które są ważne dla Mikołaja i Adriany. Jak donosi Życie na gorąco, jedno z nich jest związane z Roznerskim, drugie z jego ukochaną:

Ceremonia ma się odbyć tego lata w jednej z małych nadmorskich miejscowości położonych w pobliżu Słupska, skąd pochodzi aktorka, albo w Rolantowicach na Dolnym Śląsku, gdzie z kolei wychowywał się Mikołaj — czytamy w tygodniku.

Które z nich wybiorą zakochani? O tym przekonamy się w najbliższym czasie.

Zobacz także: TeleKamery 2020: Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska najpiękniejszą parą wieczoru! Jak oni się kochają


Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski - drugie zdjęcie ślubne

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska wzięli ślub?

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Vogue Man

Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska - premiera Vogue Man

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×