Szukaj

Michał Wiśniewski nie szczędzi gorzkich słów. Mocny apel po wyborach prezydenckich [WIDEO]

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski na Instagramie skomentował wybory prezydenckie. Zdradził, że jego kandydat nie przeszedł do drugiej tury. Zwrócił się też z mocnym apelem do internautów. Co powiedział?

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty został mężem. Zalegalizował związek z Polą, którą poznał w sieci. Aktualna żona piosenkarza nie od razu go skojarzyła, o czym artysta opowiedział w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk.

Chociaż para jest w związku od ponad roku, Michał bardzo długo nie pokazywał swojej żony. Wszystko zmieniło się w niedzielę, gdy opublikował ich wspólne zdjęcie w sieci. Chciał tym samym zachęcić internautów do pójścia do urn.

Michał Wiśniewski komentuje wybory prezydenckie 2020

To niejedyny raz, gdy Michał Wiśniewski zabrał głos na temat wyborów prezydenckich. W nowym nagraniu, które opublikował na Instagramie, wypowiedział się na temat tego, co aktualnie denerwuje go w zachowaniu internautów. Chociaż jego kandydat nie przeszedł do drugiej tury, muzyk sprzeciwia się, by dzielili Polskę na lepszych i gorszych przez pryzmat tego, na kogo głosują. Nie szczędził przy tym mocnych słów:

Mega wku….a mnie po prostu to, że nie potraficie zapanować nad swoimi emocjami i tworzycie kategorie ludzi mieszkających na wsi, mieszkających w jakimś tam regionie. Wy ludzie inteligentni z zasady, co oczywiście z mądrością nie idzie w parze, teraz to wy dzielicie Polskę. Jeżeli już starał się ją przez te lata dzielić to oczywiście robił mega źle, a teraz robicie to wy i to wy jesteście na tym froncie. Możecie walczyć o swojego kandydata, macie do tego pełne prawo – ja robię to w piosenkach, ja robię to w rozmowach prywatnych – wszystko możecie. Ale naprawdę nie da się nie wstawiać tych znaków interpunkcyjnych, słów brzyskich niefajnych chcąc skomentować to, co wy robicie teraz.

View this post on Instagram

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Apel lidera Ich Troje poparło mnóstwo oglądających ten filmik. W komentarzach piszą, że podpisują się pod tymi słowami. Niektórzy sugerują, że to właśnie Wiśniewski powinien wystartować w kolejnych wyborach.


Michał Wiśniewski komentuje wynik wyborów

Michał Wiśniewski komentuje wynik wyborów

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Michał Wiśniewski w Pytaniu na śniadanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×