Szukaj

Michał Wiśniewski dosadnie do hejterów i o kulturze Polaków. Odniósł się do swojego piątego małżeństwa

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po wyborach prezydenckich opublikował emocjonalne wideo w social mediach. Odniósł się w nim do hejtu na temat jego piątego małżeństwa. Co powiedział?

Michał Wiśniewski niedawno po raz piąty się ożenił. Jego wybranką jest tajemnicza Pola, którą poznał w sieci. Aktualna żona artysty nie od razu skojarzyła, że jest TYM piosenkarzem, z czego się zwierzył w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – mówił.

Są w związku od ponad roku, Michał bardzo długo nie pokazywał swojej żony, która chce się trzymać z dala od mediów. Wszystko zmieniło się w niedzielę, gdy opublikował ich wspólne zdjęcie w sieci, kiedy zachęcał do głosowania w wyborach prezydenckich.

Właśnie po tym wydarzeniu muzyk w emocjonalny sposób skomentował nie tylko wybory, ale także to, jak obecnie zachowują się Polacy. Oberwało się wielu, a on nie przebierał w słowach.

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków i hejt na temat jego małżeństwa

Wiśniewski znany jest z tego, że jest szczery do bólu, nie owija w bawełnę i nie ma problemu z dosadnym wyrażaniem swoich opinii. Tym razem postanowił skomentować brak kultury Polaków. Odniósł się głównie do zachowania rodaków podczas wyborów, a przy tym oberwało się też jego sławnym znajomym. Bez ogródek powiedział o tym, co i kto według niego dzieli naród.

Michał nawiązał do hejtu, jaki spadał na niego i jego fanów. Postanowił podzielić się z internautami tym, co go gryzie i co myśli o zachowaniu części społeczeństwa.

Zwracam się do tej całej „patointeligencji”, która po części jest również w moich znajomych na Facebooku, obserwuje mnie na Instagramie itd. Jest to mega słabe, bo abstrahując od tego, kto dzieli tę Polskę tak naprawdę, to teraz wy pokazaliście, że w dużym stopniu to zależy od was. Mam absolutnie wyje***e, co myślicie o moich małżeństwach, co myślicie o mojej muzyce. Ja rozumiem, że można mieć różne gusta, z estetyką się nie dyskutuje i całe 25 lat, które jestem na tym rynku, musiałem tłumaczyć się, co robię nie tak, co robię źle, że jestem w ten sposób hejtowany. To jest oczywiście słabe, ale ok. Rozumiem, że poddaję się krytyce i tym samym muszę znosić te wszystkie docinki. Przez tyle lat musiałem znosić, że jestem Polską „C”, Polską „D”, „E”, dla której gram. Moją publiczność wyzywano od plebsu i jakby nieszczególnie moja publiczność się tym przejmowała (…) – wylewał frustrację.

Wyznał, że najbardziej nie podobają mu się wyzwiska, którymi obrzucają się ludzie będący z innych opcji politycznych. Podkreślał, że podstawy kultury obowiązują każdego.

Nie pochodzę z dobrego domu. Ale mnie uczono, że trzeba rozmawiać. Na argumenty, a nie na obrażanie od plebsu.

View this post on Instagram

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Nie sposób nie zgodzić się z Michałem Wiśniewskim. Przyszedł czas na to, żeby Polacy zaczęli się szanować jako obywatele.


Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski komentuje kulturę Polaków

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski z żoną Polą

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Michał Wiśniewski w różowych włosach

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×