Szukaj

Michał Wiśniewski zareagował na oskarżenia Agaty Buczkowskiej! Byłej wokalistce nie będzie miło…

Historia grupy Ich Troje jest tak bujna, jak emocjonalne życie Michała Wiśniewskiego. Wyrzucenie z zespołu kolejnej wokalistki wywołało kolejne zamieszanie w mediach. Po oskarżeniach Agaty Buczkowskiej przyszła pora na oświadczenie lidera grupy.
Michał Wiśniewski, Agata Buczkowska, wytryski

Michał Wiśniewski, Agata Buczkowska, wytryski

Michał Wiśniewski i Jacek Łągwa od ponad 20 lat tworzą zespół Ich Troje, ale szczęścia do wokalistek nie mają. Sytuacja jest adekwatna do emocjonalnego życia lidera grupy – wciąż ma nowe partnerki, ale z żadną z nich nie jest w stanie wytrzymać zbyt długo. Rozstania zwykle są spektakularne, a plotkarskie media mają o czym pisać. Tak też jest z najnowszą eks-wokalistką grupy – Agatą Buczkowską, którą zastąpiła druga żona Michała – Ania Świątczak.

Na koniec współpracy Agata została poproszona o podpisanie nowej umowy, w której pojawił się zapis, że jeśli złamie którykolwiek z paragrafów, będzie musiała zapłacić 500 tys. zł.  Taka sytuacja bardzo sfrustrowała Buczkowską, która podczas rozmowy na żywo na Instagramie z rozgoryczeniem opowiedziała:

Z dniem 19 sierpnia przestaję pełnić funkcję wokalistki zespołu Ich Troje. Nie jest to dla mnie miłe, bo oddałam całe serce, a zostałam nazwana osobą nieobliczalną – mówiła.

Michał Wiśniewski odpowiada Agacie Buczkowskiej

Publiczne oskarżanie Michała Wiśniewskiego przez byłą wokalistkę oczywiście nie spodobało się muzykowi, który na Facebooku wydał publiczne oświadczenie:

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu jak i moich solowych występów. Klauzula poufności (NDA) jest integralną częścią każdego poważnego kontraktu. Tylko osoba, która z założenia zakłada złamanie jego postanowień może obawiać się roszczeń z tego tytułu, gdyż jedyną instancją rozstrzygającą spory jest Sąd a nie żadna ze stron. Pozwólmy zatem wszelkie spory rozstrzygnąć niezwisłym Sądom – tłumaczy.

Muzyk wyjaśnił także, co miał na myśli, mówiąc o Agacie Buczkowskiej „nieobliczalna”:

„Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie. Rozmowy poprzez media będą tylko wzbudzać kolejne emocje a są one w takich sytuacjach co najmniej nie wskazane – kontynuował Wiśniewski.

Jednak nie wszystkich fanów przekonał. Niektórzy nie szczędzili mu gorzkich słów.

Ten zespół nie ma szans na stałą wokalistkę. Przyzwyczaiłem się. Agata miała odwagę powiedzieć jak się traktuje „tą trzecią” w tym zespole. Brawo za odwagę, bo pozostała dwójka nie miała jaj powiedzieć, że nie współpracują już z młodą wokalistką – napisał jeden z fanów.

A jakie jest wasze zdanie?

Drodzy Państwo, ze względu na Wasze zapytania zdecydowaliśmy się na ten komentarz. Rozumiemy, że nasza była wokalistka…

Opublikowany przez Michała Wiśniewskiego Poniedziałek, 30 marca 2020


Ich Troje

Ich Troje

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska

Agata Buczkowska-Instagram

Agata Buczkowska-Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×