Michał Piróg przerywa milczenie i komentuje stan swojego zdrowia. Nie obeszło się bez komplikacji. Potrzebna będzie rehabilitacja

Michał Piróg

Michał Piróg

Michał Piróg trafił do szpitala, o czym poinformował na Instagramie. Gdy te doniesienia zaniepokoiły internautów, tancerz ponownie zabrał głos i skomentował stan swojego zdrowia. Jak się czuje i co mu dolega?

Michał Piróg jest utalentowanym tancerzem samoukiem. Kroków uczył się z kaset VHS. Potem zaczął tańczyć w grupie, która działa przy Kieleckim Teatrze Tańca. Popularność zdobył dzięki programowi You Can Dance, gdzie wystąpił w roli jurora.

Od tego momentu kariera Michała nabrała rozpędu. Od 2010 roku współprowadzi program Top ModelUczestnicy, którzy biorą udział w tym formacie, mogą liczyć na jego wsparcie.

Michał Piróg przerywa milczenie i komentuje stan zdrowia

Piróg przez lata obecności w mediach zgromadził wokół siebie mnóstwo fanów. By być z nimi w stałym kontakcie, prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe treści. Te nie zawsze są jednak wesołe. Niedawno Michał przekazał, że trafił do szpitala. Zdradził, że lekarze nie wiedzą, co mu dolega:

Przynajmniej włosy mam pod kolor ścian … Dzień 2, poranek 1. Fox Mulder i Dana Scully pracują nad rozwiązaniem zagadki co mi jest. Dziękuje za wszystkie słowa wsparcia i życzenia powrotu do zdrowia.

Gdy internauci zaczęli niepokoić się stanem zdrowia tancerza, ten ponownie zabrał głos. Opublikował kolejny wpis na Instagramie, w którym przekazał, że już wrócił do domu:

Ja już w domu… pisze żeby uspokoić, widziałem niektóre nagłówki. Jeśli są one wynikiem mojego poprzedniego postu to najmocniej przepraszam ( faktycznie szukaliśmy przyczyn mojego stanu). Lekarze na oddziale neurologii na Banach, pielęgniarki, pielęgniarze, salowe i cały personel.

Michał Piróg dodał, że najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły. Nie obeszło się jednak bez komplikacji — ma przykurcz ręki. Tancerz wierzy jednak, że rehabilitacja pozwoli mu wrócić do formy:

Cały pobyt z mojej perspektywy niczym w New Amsterdam ♥️… w każdym bądź razie- będę żył , czeka mnie jedynie rehabilitacja. Na szczęście najpoważniejsze objawy się nie sprawdziły… przez jakiś czas będę niczym T – rex z lekkim pokurczem łapki, mogę wyglądać na jakby to powiedzieć delikatnie zmanierowanego … ta łapka i jej mobilność mam nadzieje szybko sie zmieni.

Internauci w komentarzach podkreślają, że trzymają kciuki za to, by Michał Piróg jak najszybciej wrócił do zdrowia.


Michał Piróg opuścił szpital

Michał Piróg opuścił szpital

Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg trafił do szpitala

Michał Piróg na pokazie mody

Michał Piróg na pokazie mody

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×