Szukaj

Meghan Markle urodzi bliźniaki?! Tabloid chwali się zdjęciem USG księżnej i zdradza płeć dzieci. To nie koniec rewelacji

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle jest w drugiej ciąży. Tabloidy spekulują, że urodzi bliźniaki. To jednak nie koniec zaskakujących wieści.

Meghan Markle i książę Harry od prawie roku układają sobie życie w Stanach Zjednoczonych. Na początku 2020 roku zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Przez dwanaście miesięcy mogli się wycofać ze swojej decyzji. Na taki krok się jednak nie zdecydowali.

Królowa Elżbieta II, gdy poznała stanowisko wnuka i jego żony, odebrała im honorowe nominacje wojskowe i patronaty. Pałac Buckingham wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie.

Meghan Markle jest w bliźniaczej ciąży?

W walentynki Meghan i Harry przekazali fanom radosne nowiny. Na łamach magazynu People ogłosili, że ich rodzina się powiększy. W krótkim odstępie czasu udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Zostanie on wyemitowany 7 marca na antenie telewizji CBS. Dopiero co media obiegły pierwsze szczegóły rozmowy, a już zagraniczne tabloidy ujawniają kolejne informacje. Uważają, że ta rozmowa będzie przełomowa z jeszcze jednego względu – właśnie wtedy Meghan Markle ogłosi, że jest w bliźniaczej ciąży.

Informator New Idea jest wręcz przekonany, że małżonkowie przekażą na antenie takie rewelacje. Powodem jest fakt, że wywiad ma potrwać aż 90 minut. Na takie przywileje nie mógł liczyć żaden z prezydentów USA:

W CBS mówi się, że Meghan Markle w wywiadzie z Oprah ogłosi, że spodziewa się bliźniaków. Dla stacji zapewnienie programowi 90 minut czasu antenowego jest wręcz niespotykane. Na taki przywilej nie mógł liczyć żaden z prezydentów USA.

To nie koniec sensacyjnych doniesień. Tabloid pokazał zdjęcie USG i zdradził, że żona Harry’ego urodzi dwie dziewczynki. Pomocna okazała się w tym wizyta w jednej z klinik w Los Angeles.

Rzekome zdjęcie USG Meghan Markle

Rzekome zdjęcie USG Meghan Markle (fot. New Idea)

Księżna została przyłapana, gdy opuszczała budynek, trzymając „zastrzyk wyzwalający płodność”, znany również jako gonadotropina (hormon białkowy wydzielany najpierw przez zarodek, a później przez łożysko):

Meghan chodziła do lekarza w Los Angeles, który zajmuje się płodnością. W takim przypadku prawdopodobieństwo wystąpienia bliźniąt jest dużo większe. Wszyscy trzymają kciuki, żeby się to udało – dodaje informator tabloidu.

Osoba z otoczenia pary donosi, że Meghan i Harry nie pomyśleli, by uprzedzić królową Elżbietę II o tym, że przed kamerami poinformują o bliźniaczej ciąży.

O tym, czy tak rzeczywiście się stanie, przekonamy się już w marcu, gdy wywiad Meghan i Harry’ego ujrzy światło dzienne.


Meghan Markle urodzi bliźniaki?

Meghan Markle urodzi bliźniaki?

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×