Szukaj

Ciężarna Meghan i Harry już nagrali wywiad u Oprah. Wypłynęły kulisy rozmowy, która ma wstrząsnąć światem

Oprah Winfrey - wywiad z Harry i Meghan

Oprah Winfrey - wywiad z Harry i Meghan

Meghan i Harry nagrali wywiad u Oprah Winfery. Media obiegły kulisy rozmowy, która ma wstrząsnąć nie tylko monarchią brytyjską. Zobaczcie.

Meghan i Harry odkąd rok temu poinformowali, że rezygnują ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej, wiodą życie na własny rachunek w Stanach Zjednoczonych. Mieszkają w Santa Barbara i to tam pracują nad swoją fundacją oraz innymi projektami. Zajmują się także swoim ukochanym synem, którego starają się trzymać z dala od blasku fleszy, by zapewnić mu normalne dzieciństwo. Już za kilka miesięcy znowu będą mieli pełne ręce roboty, ponieważ w ich domu pojawi się drugie dziecko. 14 lutego zaskoczyli swoich fanów i ogłosili światu radosne nowiny. Archie doczeka się rodzeństwa już pod koniec wiosny.

Księżna i jej mąż mają kolejną wspaniałą nowinę. Pojawią się w programie u Oprah Winfrey. Najpierw na kanapach u słynnej dziennikarki zjawi się ciężarna Meghan, a później dołączy do niej książę Harry. Telewizja CBS kilka dni temu wydała oświadczenie w tej sprawie:

Winfrey będzie rozmawiać z Meghan, księżną Sussex, w obszernym wywiadzie… Później do tej dwójki dołączy książę Harry. Opowiedzą o ich przeprowadzce do Stanów Zjednoczonych oraz ich nadziejach i marzeniach, a także powiększeniu rodziny.

Odcinek, w którym pojawią się Meghan i Harry, zostanie wyemitowany 7 marca na antenie CBS. Został już nagrany, a do mediów wyciekły szczegóły rozmowy.

Meghan i Harry u Oprah. Kulisy rozmowy pojawiły się w mediach

Książę Harry i Meghan Markle nagrali we wtorek wywiad z Oprah Winfrey. Ma zostać wyemitowany w niedzielę, 7 marca, a osoba bliska parze powiedziała Sunday Times, że Meghan uważa, że ​​transmisja w godzinach największej oglądalności daje jej najlepszą możliwość, żeby odzyskać głos.

Rodzina królewska jest przygotowana na to, że Sussexowie uderzą w Pałac w wywiadzie, który został nakręcony kilka dni przed usunięciem przez Elżbietę II patronatów Harry’ego i Meghan, co motywowała tym, że służba publiczna nie idzie w parze z nowym życiem Meghan i Harry’ego a Ameryce.

To wywołało ostrą reakcję ze strony pary. Zgodnie stwierdzili, że służba jest uniwersalna. Informatorzy pałacowi mówią, że zostało to odebrane jako okropny brak szacunku dla monarchii.

Mówiąc o wywiadzie Oprah, który został nakręcony w Kalifornii, źródło bliskie parze powiedziało Timesowi:

Posiadanie instytucjonalnego głosu w rodzinie królewskiej nie wystarczyło [Meghan]. Ten wywiad będzie najlepszym sposobem, w jaki odzyska głos. Kiedy zaczęli się spotykać [z Harrym], Meghan poczuła, że ​​go straciła. Miała swoją platformę jako aktorka odnosząca umiarkowane sukcesy, a kiedy powiedziano jej, żeby przestała korzystać z mediów społecznościowych i uważała na to, co mówi, mogła powiedzieć, że utrata głosu i niezależności bardzo ją zabolały.

Rodzina królewska będzie przygotowana na to, że para wyrazi swoje żale. Nie uważają momentu za najlepszy, bo 99-letni książę Filip właśnie przebywa w szpitalu. Odwiedził go w sobotę książę Karol, a jego emocjonalna reakcja po wyjściu ze szpitala, nie napawa optymizmem.

Ponieważ negocjacje w sprawie pobawienia Sussexów patronatów królewskich były napięte, ujawnienie wywiadu z Oprah spowodowało, że królowa miała przestać mieć jakiekolwiek opory, bo wizja szczerej rozmowy Meghan w najlepszym czasie oglądalności w amerykańskiej telewizji, przelała czarę goryczy. Urzędnicy byli wściekli, że Harry i jego żona trzymali to w tajemnicy przed Pałacem, mając nadzieję, że po zawarciu umowy z monarchią, ogłoszą bombę na temat rozmowy.

Wywiad zapowiada się rewolucyjnie. Firmy telewizyjne już walczą o prawa do programu, w ramach którego Meghan będzie opowiadać o małżeństwie i macierzyństwie, a także o tym, jak radzi sobie z życiem w świetle reflektorów.

Oprah jest zdolna do nakłaniania ludzi do mówienia o swoich uczuciach i jest zobowiązana skierować ich na ścieżkę, której prawie na pewno będą żałować – mówi informator – Będzie element ponownego ożywienia Megxitu i wyemitowania ich skarg. Nikt na tym nie skorzysta, ale Oprah wyciągnie to z nich, czy im się to podoba, czy nie.

Ankieta YouGov wykazała, że ​​prawie połowa Brytyjczyków uważa, że ​​wywiad jest niewłaściwy. Kolejne 29 procent było za, a 25 procent stwierdziło, że jest im to obojętne.

Świat mediów już zaciera ręce w oczekiwaniu tego, co będzie można usłyszeć od Meghan i Harry’ego w rozmowie z Oprah.


Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×