Szukaj

Łzy w oczach księcia Karola po wizycie w szpitalu. Brytyjczycy wstrzymali oddech w oczekiwaniu na wieści o stanie zdrowia Filipa

Książę Karol

Książę Karol

Książę Karol odwiedził w szpitalu swojego ojca, księcia Filipa. Po wyjściu został sfotografowany przez paparazzi. W oczach miał łzy. W jakim stanie jest sędziwy małżonek królowej Elżbiety II?

Mąż królowej Elżbiety, książę Filip, który jest tytułowany jako książę Edynburga, kilka lat temu przeszedł na emeryturę. Co jakiś czas pojawiała się jednak  publicznie. Przez pandemię koronawirusa nieco ograniczył swoją aktywność i nie był widziany już dosyć długo.

W czerwcu małżonek królowej skończy 100 lat. Już są szykowane z tej okazji uroczystości. Jednak już w przeszłości sędziwy książę miał problemy ze zdrowiem i kilka dni temu trafił szpitala.

Pałac Buckingham potwierdził ostatnio, że 99-letni Filip źle się poczuł i trafił do placówki medycznej. Miał pozostać tam przez kilka dni na wyraźnie życzenie lekarza. People dotarło do informacji, że ma pozostać tam do następnego tygodnia.

Po konsultacji ze swoim lekarzem książę Edynburga prawdopodobnie pozostanie w szpitalu na obserwację i odpoczynek przez weekend i do następnego tygodnia. Lekarz zachowuje dużą ostrożność. Książę pozostaje w dobrym nastroju – podaje informator portalu.

Książę Filip przebywa obecnie w prywatnym szpitalu króla Edwarda VII w Londynie, w dzielnicy Marylebone. Pod placówką cały czas czuwa policja. Elżbieta II nie pojawia się u swojego małżonka. Jak twierdzi informator DailyMail, monarchini po raz kolejny zachowała zimną krew.

Królowa zachowuje spokój i wykonuje swoje królewskie obowiązki – mówi.

Odwiedził go jednak syn, książę Karol. Paparazzi zrobili mu zdjęcia po opuszczeniu szpitala. Jego reakcja nie napawa optymizmem.

Książę Karol odwiedził w szpitalu ojca. W jakim stanie jest książę Filip?

W sobotę 20 lutego media obiegły zdjęcia księcia Karola, który wychodzi ze szpitala po wizycie u swojego ojca. Na zbliżeniach widać, że ma łzy w oczach. Może to oznaczać tylko jedno – Filip nie jest w najlepszym stanie. Emocjonalna reakcja księcia Walii nie pozostawia złudzeń.

Nie ma żadnych oficjalnych wieści z pałacu, jak czuje się małżonek królowej. Jedno jest pewne, Wielka Brytania wstrzymała oddech w oczekiwaniu na informacje o stanie zdrowia Filipa.


Książę Karol i książę Filip

Książę Karol i książę Filip

Królowa Elżbieta II i książę Filip

Królowa Elżbieta II i książę Filip

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Królowa Elżbieta II, Książę Filip, rodzina królewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×