Meghan Markle w swoje 40. urodziny pokazała pierwsze zdjęcie córki! Mała Lilibet świętuje razem z mamą

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle w środę świętowała 40. urodziny. Z tej okazji przygotowała prezent dla swoich fanów i pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcie córki. Internauci są zachwyceni.

Meghan Markle książę Harry od ponad roku przebywają w Stanach Zjednoczonych. Mieszkają w posiadłości położonej w Santa Barbara, która znajduje się w sąsiedztwie gwiazd. W ich najbliższej okolicy swoją rezydencję mają m.in. Orlando Bloom Katy Perry. Chociaż książęca para nie reprezentuje już interesów rodziny królewskiej, nie narzeka na brak obowiązków.

Meghan i Harry co jakiś czas udzielają wywiadów, angażują się w pracę fundacji Archewell, a także wychowują dwoje dzieci, Archiego oraz Lilibet. Dziewczynka dołączyła do rodziny w czerwcu, o czym jej rodzice poinformowali w oficjalnym komunikacie:

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Małżonkowie nie ujawnili jednak wizerunku córki.

Meghan Markle w dniu 40. urodzin pokazała zdjęcie córki

Odkąd Meghan Markle przeniosła się do Stanów Zjednoczonych bardzo rzadko pokazuje się publicznie. W środę, gdy świętowała 40. urodziny, przygotowała dla swoich sympatyków niespodziankę. Opublikowała zabawne nagranie, które stworzyła razem z komiczką, Mellissą McCarthy. Panie nagrały skecz, w którym żona Harry’ego ujawnia swoje plany ten dzień (więcej pisaliśmy tutaj).

Wideo w mig podbiło media na całym świecie, a fani rodziny królewskiej rozpoczęli dyskusję na jego temat. Część z nich zwróciła uwagę na pierwszy kadr, na którym widać biurko księżnej. Stoi tam m.in. drewniana rama, w której prawdopodobnie jest zdjęcie przedstawiające Archiego. Przed nią ustawiono trzy fotografie, które mieszczą się w srebrnej ramie. Internauci nie mają wątpliwości, że na jednej widać córkę Meghan i Harry’ego, Lilibet:

 • Archie jest teraz taki duży! Zdjęcie pośrodku wygląda jak Harry z Lilibet.
 • Myślę, że środkowe zdjęcie całej trójki to Harry całujący Lili.
 • Meghan Markle po raz pierwszy pokazała swoją córkę. Rozkoszny widok.

Wspomniane zdjęcia znajdziecie w galerii.


Meghan Markle pokazała zdjęcie córki

Meghan Markle pokazała zdjęcie córki

Meghan Markle pokazała zdjęcie córki

Meghan Markle pokazała zdjęcie córki

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

 • gosc Ewa pisze:

  Dajcie jej spokoj Polski narod potrafi skrzywdzic slowami jest fajna zadbana i wole ja od Kate M.

 • Gość pisze:

  NAJWAZNIEJSZE ,ZE SA SZCZESLIWI,A WAM PLOTKARZOM WARA OD NICH.SA JUZ RODZINA MAJA DWOJE DZIECI CO WAM DO ICH ZYCIA.

 • Gość pisze:

  Małostkowa chipokrytka. Aktoreczka weszła do rodziny królewskiej po to aby namacic i pokazać jaka jest mądra. Jak widać nie zawsze uroda idzie w parze z tą mądrością. . Aż szkoda że Harry tego nie rozumie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×