Meghan Markle pokazała się w dniu 40. urodzin. Filmik z Harrym jest tak zabawny, że tylko boki zrywać [WIDEO]

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle skończyła 40 lat. Księżna nie była widziana publicznie od ponad dwóch miesięcy, czyli od momentu narodzin córeczki. Dzisiaj zrobiła fanom wielką niespodziankę i nagrała zabawny skecz.

Meghan Markle w czerwcu po raz drugi została mamą. Księżna Sussexu i jej mąż Harry doczekali się narodzin córeczki. O tym, że spodziewają się dziecka, poinformowali, publikując w minione walentynki piękną sesję zdjęciową, na które mogliśmy podziwiać zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy. Szczęśliwa nowina lotem błyskawicy obiegła kolorową prasę. Małżonkowie wychowują już starszego synka Archiego, który urodził się w 2019 roku.

Upragniona córeczka dostała bardzo wyjątkowe imiona. Jeszcze gdy żona Harry’ego była w ciąży, spekulowano na temat tego, jak rodzice zdecydują się nazwać swoją pociechę. Zastanawiano się, czy będą trzymać się tradycji, czy postawią na amerykańskie imię. Okazało się, że nazywając córkę, postanowili złożyć hołd królowej Elżbiecie II i księżnej Dianie.

Lilibet „Lili” Diana Mountbatten-Windsor urodziła się w piątek o 11:40 w szpitalu w Santa Barbara w Kalifornii. Ważyła 7 funtów i 11 uncji. Zarówno matka, jak i dziecko są zdrowe i czują się świetnie – napisała para w oświadczeniu – Lili nosi imię swojej prababki, Jej Królewskiej Mości, której przydomek rodzinny to Lilibet. Jej drugie imię, Diana, zostało wybrane na cześć jej ukochanej zmarłej babci, Księżnej Walii.

Meghan Markle pokazała się publicznie pierwszy raz po narodzinach córki

Meghan ma dzisiaj swoje wielkie święto. Księżna Sussexu obchodzi 40. urodziny. Z tej okazji bardzo miło zaskoczyli ją członkowie rodziny królewskiej. Pomimo tego, że kolorowa prasa cały czas rozpisuje się na temat konfliktu, jaki panuje wśród Windsorów, to zarówno Kate i William, jak i królowa Elżbieta II uczcili święto żony Harry’ego. Na należących do nich profilach społecznościowych pojawiły się zdjęcia księżnej, oraz piękne życzenia.

Ona sama również postanowiła zrobić wielką niespodziankę i z okazji 40. urodzin pokazała się publicznie po raz pierwszy od narodzin córeczki. Na stronie fundacji Archwell, którą prowadzi razem z mężem, pojawiło się zabawne nagranie, które stworzyła razem z komiczką — Mellissą McCarthy. Panie nagrały wspólnie skecz, w którym Meghan mówi o planach na 40. urodziny. Towarzyszy mu również ważne przesłanie. Prosi o to, by pochylić się nad sytuacją kobiet, które w wyniku pandemii straciły pracę.

To moje 40. urodziny i mam pomysł, ponieważ kończę 40 lat, proszę 40 przyjaciół, aby poświęcili 40 minut swojego czasu na mobilizację kobiety, która wraca do pracy. Ponad 2 miliony kobiet w samych Stanach Zjednoczonych i dziesiątki milionów na całym świecie straciło pracę z powodu Covid. I myślę, że jeśli wszyscy to zrobimy i wszyscy poświęcimy 40 minut na pomoc, może to wywołać efekt domina – mówi Meghan na nagraniu.

Fani wysłuchali nagrania, ale zwrócili także uwagę na dawno niewidzianą księżną. Meghan po urodzeniu córeczki wygląda znakomicie. Jej twarz jest promienna, a ona sama tryska optymizmem i uśmiechem. Widać, że odzyskała już figurę po porodzie. Cały show jednak skradł książę Harry, który w pewnym momencie pojawił się za oknem i zaczął żonglować piłeczkami. Wygląda na to, że 40. urodziny są dla niej wyjątkowo udane. Całe wideo zobaczycie poniżej.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan Markle

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×