Szukaj

U Meghan Markle pojawiły się pierwsze problemy ze zrobieniem wielkiej kariery. W tym nawet Harry nie pomoże

Meghan Markle poważnie myśli o powrocie do aktorstwa. Księżna Sussex podobno odnowiła swoje kontakty i rozgląda się za nowym menadżerem, który zająłby się rozwojem jej dalszej kariery.
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Gdy tylko książę Harry i Meghan ogłosili światu, że odchodzą z rodziny królewskiej, dość szybko pojawiły się spekulacje, że księżna Sussex planuje powrót do show biznesu, a konkretnie do aktorstwa, które porzuciła ponad dwa lata temu, kiedy wyszła za wnuka królowej Elżbiety II.

Dotychczas Markel grała głównie role drugoplanowe, popularność zyskała dzięki roli asystentki w serialu Suits, w którym występowała w latach 2011-2017. Jak się okazuje, teraz, kiedy nie pełni już oficjalnych obowiązków w ramach rodziny królewskiej, Meghan podjęła pierwsze kroki, aby powrócić do aktorstwa.

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle – powróci do aktorstwa?

Od jakiegoś czasu tabloidy donoszą, że Meghan wróci do zawodu. Jak podaje źródło:

Meghan aktywnie szuka reprezentacji i zaczęła sięgać po kontakty. Może to być menedżer lub agent, kontaktuje się z ludźmi, którzy pomogliby jej znaleźć kogoś, kto mógłby ją reprezentować w przyszłych projektach zawodowych.

Istnieją też inne oznaki, które utwierdzają w przekonaniu, że księżna Sussex chce, aby aktorstwo ponownie stało jej głównym zajęciem. Dzięki zaangażowaniu Harry’ego, Meghan podpisała już umowę dubbingową z Disneyem w zamian za darowiznę na cele charytatywne dla słoni. Do całej sytuacji doszło na premierze Króla Lwa w Londynie, kiedy to książę zaczął promować swoją żonę przed szefem Disneya Bobem Igerowem. Później Meghan miała zażartować, że poszli na premierę po to, aby dostać pracę.

W zeszłym tygodniu do mediów trafiła z kolei informacja, że Harry i Meghan mają nadzieję na zarobienie fortuny we własnej firmie produkującej filmy i programy telewizyjne. Podobno para planuje zarabiać na życie produkując również filmy dokumentalne dotyczące „godnych” kwestii, takich jak zdrowie psychiczne i zmiany klimatu. Podobno sam Netflix wyraził już chęć współpracy przy wspólnym projekcie.

Jak myślicie, zobaczymy ponownie Meghan na dużym ekranie?


Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle na Vogue Fashion Awards 2015

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i Beyonce na premierze filmu Król Lew w Londynie

Patrick J. Adams i Meghan Markle na planie The Suits

Patrick J. Adams i Meghan Markle na planie The Suits

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×