Kontrowersyjna decyzja Meghan i Harry’ego dotycząca chrzcin Lilibet. Rodzina królewska nie jest zachwycona tym co zaplanowali

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry doczekali się drugiego dziecka. Ich córeczka przyszła na świat na początku czerwca. Co z chrzcinami dziewczynki? Wokół ceremonii pojawia się coraz więcej kontrowersji.

Meghan Markle i książę Harry ponad rok temu zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Małżonkowie postanowili całkowicie odciąć się od dworskiego życia, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, które zostało opublikowane na Instagramie. Od marca zeszłego roku małżonkowie mieszkają w USA. Sussexowie długo milczeli na temat przyczyn wyjazdu. Dopiero na początku tego roku udzielili wywiadu Oprah Winfrey, w którym wyjaśnili, jak wyglądało ich życie w pałacu. Okazuje się, że nie była to sielanka. Borykali się z wieloma problemami, które między innymi doprowadziły żonę Harry’ego do myśli samobójczych.

Po wyjeździe z Wielkiej Brytanii rozpoczęli życie na własny rachunek. Założyli firmę producencką i podpisali pierwsze kontakty ze Spotify i Netflixem. Meghan zdążyła wydać także książkę dla dzieci. Małżonkowie cały czas działają także charytatywnie dzięki swojej fundacji Archwell. Najważniejszym przełomem w ich życiu jest jednak pojawienie się na świecie drugiego dziecka.

Meghan i Harry nie zaproszą rodziny królewskiej na chrzest Lilibet

Megahn i Harry w minione Walentynki ogłosili szczęśliwą nowinę. Pokazali kadr z pięknej sesji zdjęciowej, na którym mogliśmy zobaczyć zaokrąglony brzuszek przyszłej mamy. Podczas historycznego wywiadu u Oprah ogłosili, że oczekują na narodziny córeczki. Dziewczynka 4 czerwca dołączyła do rodziny. Coraz częściej mówi się o nadchodzących chrzcinach. starszy syn Sussexów, Archie, został ochrzczony w kaplicy zamku Windsor, gdy miał zaledwie dwa miesiące. Ostatnio w kolorowej prasie pojawiły się doniesienia, że Harry chciałby, aby Lilibet również została ochrzczona w tym miejscu.

 New Idea dotarł jednak do zupełnie nowych informacji na ten temat. Według ich informatora Sussexowie chcą, aby ich córka została ochrzczona podczas prywatnej ceremoni, na którą będzie zaproszona garstka celebrytów, oraz matka Meghan, Doria. Na liście gości nie ma podobno nikogo z rodziny królewskiej.

Meghan chce, żeby ceremonia była supermała. Będzie uwzględniała garść celebryckich przyjaciół wraz z matką Dorią. Rodzina królewska nie zostanie zaproszona. Ona nie pozwoli im nawet oglądać tego podczas połączenia na Zoomie. Prawdopodobnie z czystej złośliwości – twierdzi iformator portalu.

Ten fakt najbardziej miała przeżyć księżna Kate, do której już dotarły te przykre informacje. To ona bowiem ma od jakiegoś czasu dążyć do tego, aby Harry i jej mąż naprawili zerwane rodzinne więzi i robi wszystko, aby pogodzić zwaśnionych braci.

Została wpisana na czarną listę jednego z najbardziej formujących rodzinnych wydarzeń w życiu dziecka. Jest zdruzgotana – twierdzi źródło.

Wokół chrztu dziewczynki narasta coraz więcej kontrowersji. Meghan i Harry jak na razie nie zdradzili swoich planów dotyczących ceremonii. Teraz gdy nie są już członkami monarchii, nie mają obowiązku informować społeczeństwa o swoich planach.


Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Kate i William gratulują Meghan i Harry'emu narodzin córki

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Komentarze

  • Mania pisze:

    Dobrze ze sie odlaczyli Ty znawczyni, ciekawa jestem czy ty chcialabys/ chcialbys zyc pod dyktando tak,, skostanialej” rodziny

  • Gość pisze:

    Tyle w tym prawdy co kot napłakał, wstyd pisać takie bzdury, nie było żadnego oświadczenie w tej sprawie. No ale co to szkodzi, żeby kolejny raz napisać zle o tej rodzinie. Pisząca powinna zapaść się pod ziemię, że nie stać ją na dziennikarski obiektywizm.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×