Meghan i Harry podjęli już decyzję dotyczącą chrztu Lilibet Diany. Zaplanowali coś bardzo zaskakującego

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry ponad miesiąc temu ponownie zostali rodzicami. Właśnie pojawiły się pierwsze doniesienia o chrzcie małej Lilibet Diany. To zaskakujące, co planują jej rodzice. 

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku postanowili zmienić swoje życie. Małżonkowie podjęli decyzję o opuszczeniu monarchii, o czym poinformowali w oficjalnym oświadczeniu, które pojawiło się na ich profilu na Instagramie. Podjęli dosyć radykalne kroki i postanowili osiedlić się z dala od Wielkiej Brytanii. Od ponad roku mieszkają w USA razem z synkiem Archiem, a od kilku tygodni także z córeczką Lilibet Dianą.

O tym, że ponownie zostaną rodzicami, małżonkowie poinformowali  w Walentynki. W sieci ukazała się sesja zdjęciowa, na której mogliśmy zobaczyć zaokrąglony już brzuszek przyszłej mamy. Będąc w ciąży Meghan razem z mężem udzieliła wywiadu Oprah Winfrey. To właśnie wtedy małżonkowie zdradzili, że spodziewają się córki, ale opowiedzieli też o przykrych rzeczach, jakie spotkały ich ze strony rodziny królewskiej.

Harry i Meghan podjęli decyzję dotyczącą chrztu Lilibet Diany

Małżonkowie nie ukrywali swojej wielkiej radości z faktu, że doczekają się drugiego dziecka. Harry podczas wywiadu u Oprah stwierdził, że nic więcej do szczęścia nie jest mu już potrzebne. Fani rodziny królewskiej również entuzjastycznie przyjęli tę informację. Chociaż zdjęcia ciężarnej Meghan trafiały do sieci, to jak na razie rodzice dziewczynki nie zdecydowali się pokazać jej światu. Inaczej było w przypadku Archiego. Królewskie obyczaje nakazywały im, aby chłopca kilka dni po narodzinach mogli zobaczyć także Brytyjczycy.

Wraz z upływem czasu coraz częściej pojawiają się pytania o chrzest Lilibet. Jej starszy brat został ochrzczony równo dwa miesiące po narodzinach w prywatnej kaplicy na zamku Windsor. Uroczystość, w której wzięło udział zaledwie 25 osób, miała charakter prywatny i nie uczestniczyły w niej żadne media. Jedyne zdjęcia zostały opublikowane na oficjalnym profilu na Instagramie należącym do Sussexów. Jak donosi Daily Mail, Harry chciałby, aby jego córka również została ochrzczona w kaplicy na Zamku Windsor.

Harry powiedział kilku osobom, że chcą, aby Lili została ochrzczona w Windsorze tak jak jej brat. Z radością czekają, aż okoliczności na to pozwolą – donosi Daily Mail.

Trzeba przyznać, że jeżeli te doniesienia okazałyby się prawdą, to decyzja Harry’ego i Meghan byłaby zaskakująca. W końcu sami chcieli odciąć się na dobre od rodziny królewskiej.


Meghan Markle

Meghan Markle

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Chrzest hrabi Archiego

Chrzest hrabi Archiego

Komentarze

 • Gość pisze:

  Są żenujący!

 • Gość pisze:

  Co w tym dziwnwgo?
  To ze odsuneli sie od BRK, biw znaczy ze ridzuna nie jest dla nich wazna.
  Harry ma wyjatkowo bliskie relache z babcia Ela, z Eugenią i ma w Anglii wielu przyjaciół.
  Najgirsze relacje na z zacietrxewionym Wilusiem, który nie mize sue pogodzic z tym, ze mloddzy brat wymknal mu sie spod pantofla, a do twgo ma ambitna i zaradna zone, a nie takiegi sztywnego kolka jak Kate, ktorej JEDYNĄ ambicja bylo wcisniecie sie do BRK, na ci cala rodzina Middletonow peacowala prawie 10 lat i urabiala bezwolnego Wilusua.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×