Do mediów wyciekły przerażające szczegóły dotyczące zachowania Meghan względem pracowników. Było tak źle, że inny członek dynastii musiał zareagować

Meghan Markle

Meghan Markle

Na światło dzienne wyszły informacje o kłótniach Meghan Markle z królewskimi asystentami. Fani royalsów nie kryją  oburzenia jej zachowaniem.

Meghan Markle książę Harry pobrali się w 2018 roku. Ich związek od początku budził kontrowersje. Część konserwatywnych Brytyjczyków nie potrafiło zaakceptować tego, że arystokrata poślubił amerykańską aktorkę.

Para zresztą szybko skonfliktowała się z resztą rodziny. Następstwami sporu była rezygnacja przez Sussexów z pełnienia publicznych funkcji w dynastii i wyprowadzka do Stanów Zjednoczonych. Już za Oceanem małżonkowie udzielili wywiadu Oprah Winfrey. Podczas rozmowy padło wiele krytycznych uwag pod adresem reszty rodziny, w tym oskarżenia o rasizm.

Szansa na załagodzenie sporu pojawiła się dopiero po śmierci królowej Elżbiety II. Meghan i Harry polecieli wtedy do Zjednoczonego Królestwa, by pożegnać monarchinię. Niestety ich podróż obfitowała w naprawdę wiele kontrowersji i poważnych wpadek.

Meghan Markle wdawała się w kłótnie z pracownikami

Teraz żona księcia Harry’ego znów znalazła się w centrum uwagi. Wszystko za sprawą nowej książki Valentine’a Lowa pt. Courtiers: The Hidden Power Behind The Crown, której fragment opublikowało pismo The Times.

Dziennikarz ujawnił w publikacji kłopotliwe dla Meghan historie dotyczące jej konfliktów z królewskimi asystentami. Z kart książki dowiadujemy się m.in. o sytuacji, podczas której księżna dosadnie skrytykowała plan przedstawiony jej przez pracowniczkę. Młoda kobieta wybuchła płaczem, a do akcji wkroczył książę William, który jakoś próbował ją pocieszyć.

Jeszcze inna asystentka, Samantha Cohen, stwierdziła, że była regularnie poniżana przez Amerykankę. Co więcej, miała też poważne problemy z samym Harrym.

Sam od początku dawała do zrozumienia, że to było jak praca z dwójką nastolatków. Nie była w stanie im dogodzić i doprowadzali ją do szewskiej pasji. Nie miała już na to siły – dowiadujemy się z książki.

Przy jeszcze innej okazji Meghan miała wyładować złość na Melissie Touabti. Kobieta zwróciła jej uwagę na to, że nie może przyjmować prezentów od luksusowych firm.

Pani Touabti stawiała sprawę jasno, że royalsi nie mogą przyjmować prezentów od znanych marek. Meghan miała być tym oburzona – ustalił Low.

Fani royalsów nie kryją oburzenia i ganią księżną za takie traktowanie pracowników. Nie pozostaje nic innego, jak poczekać na jej komentarz w tej sprawie.


Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle płacze na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle na pogrzebie królowej Elżbiety II

Meghan Markle - pogrzeb królowej Elżbiety II

Meghan Markle - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gośćanna maria pisze:

  Czytając te komentarze uszy więdną nie zostawiacie suchej nitki na tej kobiecie Megam dajcie spokój od początku w tej rodzinie królewskiej była czarna owca Harry wybrał ja za żonę i tyle w temacie podjęli wspólnie wyjechać więc co wam do tego ich osobista sprawa ich życie zmusiło do opuszczenia Anglii królewskiej rodziny powód musiał być po śmierci królowej życie toczy się dalej każde życie pisze scenariusze i u nich też życzę powodzenia

 • Gość Ważka pisze:

  Rebecca jest skłócona ze wszystkimi łącznie ze swoją własną rodziną. To wredna, toksyczna kłamczucha i intrygantka. Jak Harry przestanie być pantoflarzem to jest nadzieja na pokój między royalsami.

 • Gość pisze:

  Jedyna droga to się odciąć! Ciach! Nie ma zaproszeń, nie ma przyjazdów, nie ma gnębienia i nie ma szantażowania. Powinni powiedzieć głośne DOŚĆ!! tej parze toksyków z Montecito.

 • Gość pisze:

  Kobieta bez honoru, narcyz, który myśli tylko o sobie. Wierze, ze zachowywała się tak, jakby wszystko jej się należało. Jej niskie pochodzenie jest adekwatne do jej zachowania.

 • Zoja pisze:

  Straszna nagonka na Meghan!

 • Gość pisze:

  Jak ktoś miał wcześniej do czynienia z kimś podobnym do Meghan, albo ma pojęcie o psychologii, to poznał się na niej od razu. Problem z psychopatami jest taki, że wyglądają jak zwykli ludzie. Niestety.

  • Gość pisze:

   Dziwi mnie jedynie to, że tak bogata i wplywowa rodzina nie przeswietlila jej wcześniej i nie zrobiła wszystkiego by się jej pozbyć jeszcze przed ślubem

  • Gość pisze:

   Oczywiście że prześwietliła na wylot i miala wszędzie tak dobra opinie, że wydano zgodę na ślub.
   Teraz to tylko hejt zawisci, które mogą łykać tylko jakieś durne karyny.

  • Gość pisze:

   Nigdzie nie miała dobrej opinii, nawet w rodzinie. Zresztą jej patologiczna rodzina to kolejny minus.
   A zgodę na ślub wydano w obawie o oskarżenia o rasizm.
   Pewnie też liczyli na to, że stara i brzydka aktorka z czwartej ligi, dorabiajaca na jachtach będzie im dozgonnie wdzięczna za to, że łaskawie ja przyjęli.
   Niestety ona nawet na to jest za głupia.
   Durne karyny to przecież jej fanki i tylko takie ma. Osoby rozumne nia gardza

  • Gość pisze:

   Ty chyba też na tych jachtach brylowałaś skoroś tak dobrze poinformowana i Meghan najwyraźniej w tej konkurencji poniosła porażkę. No ale któż się może z tobą równać – „piękna”,”mądra”,”empatyczna”, „dowcipna”, no i najważniejsze „prawdomówna”, no
   normalnie cała ty. 😂

  • Gość pisze:

   O przygodach meg było glosno, ja nie mam tego rodzaju doświadczeń, ale jej fanki pewnie tak. W końcu kto normalny lubi jachtowke?
   Harry jest posmiewiskiem, inni wycierali nią podłogi, a on toto traktuje jak kobietę :)))
   Dokładnie taka jestem; piękna i wspaniała. Ale nad meg to nawet corgie góruja

  • Gość pisze:

   Dobrą opinię??? hahahaha To dlatego z całej rodziny zaprosiła wyłącznie matkę. Nikogo innego! Żadnej ciotki, kuzyna, nikogo. Ani po stronie ojca, ani po stronie matki!!! Ona całą swoją przeszłość zmyśliła, a oni bali się \'nie pozwolić\' na ślub po przejściach z Dianą i nie tylko. Niestety, wpuścili psychopatkę i teraz on i jej przydupasy nie dają im spokoju.

 • Gość pisze:

  No cóż, tak to już jest gdy rudy na granicy normy intelektualnej żeni się z jachtowka czwartej kategorii.
  Przecież toto nie nic wspólnego z przyzwoitoscia i klasą

 • Gość pisze:

  Z artykułu nic nie wynika. Ktoś niejasno opowiada, jak to okrutna Meghan była, ale szczegółów żadnych. Bez sensu

  • Gość pisze:

   Jak to nic nie wynika? Czytaj ze zrozumieniem ,,amerykanka zachowywała się jak słoń w składzie porcelany,, i tyle w temacie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×