Szukaj

Meghan i księżna Kate wylądowały na okładce „InTouch”. Wreszcie jakieś dobre wieści. Ale czy prawdziwe?

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate zostały bohaterkami nowej okładki magazynu InTouch. Tabloid jest przekonany, że rodziny Williama i Harry'ego się powiększą. Co udało się ustalić dziennikarzom?

Meghan Markle i księżna Kate regularnie goszczą w kolorowej prasie. Dziennikarze zagranicznych tabloidów, powołując się na informatorów z otoczenia rodziny królewskiej, podają zaskakujące informacje. Tylko w ostatnim czasie donosili m.in. o sekretnych dochodach Harry’ego i jego żony, a także wojnie, którą wybranka Williama wypowiedziała swojej szwagierce.

Meghan Markle i księżna Kate zostaną mamami?

Nic tak nie rozgrzewa jednak portali i magazynów jak pogłoski o tym, że rodzina jednej lub drugiej księżnej się powiększy. Osoby z bliskiego otoczenia rodziny królewskiej regularnie mówią w tabloidach o kolejnych royal baby. InTouch poszedł o krok dalej. Magazyn jest przekonany, że zarówno Kate, jak i Meghan są w ciąży. Co ciekawe obie mają urodzić dziewczynki.

Tabloid donosi, że Markle skontaktowała się ze szwagierką i podzieliła się z nią szczęśliwą informacją. Gdy usłyszała, że żona Williama także urodzi córkę, tak się wzruszyła, że się rozpłakała. Sielanka nie trwała jednak długo. Między paniami doszło do kłótni. Powodem jest ponoć imię dziecka:

Zaczęły się kłócić, która z nich mogłaby nazwać dziecko Dianą. Wygląda na to, że zarówno jedna, jak i druga księżna postawiły na takie imię — podaje osoba z otoczenia pań.

To jednak niejedyna kość niezgody między księżnymi. Zaczęły sprzeczać się o wyposażenie pokoju dla dziecka. Meghan podobno jest przekonana, że ekologiczna wersja będzie najlepsza, Kate uważa, że nie to jest ważne:

Kate nie przejmuje się zbytnio, czy pokój dziecięcy jest wyposażony w nowoczesne technologie i luksusowe dodatki. Ma tradycyjny gust i lubi, by wszystko było tradycyjne i proste — dodaje informator portalu.

Magazyn podaje, że Meghan Markle chce luksusu nie tylko w wystroju pokoiku dla drugiego dziecka, ale także z rozmachem planuje już baby shower. Pragnie, by był jeszcze bardziej wymyślne niż to, który zorganizowała dla niej Amal Clooney:

Meghan planuje, by baby shower było jeszcze lepsze niż poprzednie. Ponieważ Amal pomogła jej zorganizować pierwszy i wie, co lubi Meghan, oczywistym wyborem jest to, by to właśnie ona zorganizowała przyjęcie. Koszta mogą sięgać nawet miliona dolarów.

Czy jednak te doniesienia są prawdziwe? Pałac nie odniósł się do tej publikacji, nie można więc oficjalnie powiedzieć, by któraś z pań spodziewała się dziecka.

Warto dodać, że nie jest to pierwszy raz, gdy magazyn podaje, że panie zaszły w ciążę w tym samym czasie. Podobny artykuł pojawił się w prasie w lipcu 2018 roku. Wówczas okazał się nieprawdą. Wszystko na to wskazuje, że także i tym razem nie uda się potwierdzić tych doniesień.


Meghan Markle i księżna Kate spodziewają się córek?

Meghan Markle i księżna Kate spodziewają się córek?

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle - finał US Open 2019

Meghan Markle - finał US Open 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×