Szukaj

Miarka się przebrała. Księżna Kate wypowiedziała krwawą wojnę Meghan Markle

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Księżna Kate ma dość zachowania Meghan — informuje New Idea. Pisarz związany z rodziną królewską zabrał głos w sprawie konfliktu. Co powiedział?

O tym, że księżna Kate i Meghan Markle nie darzą się sympatią, kolorowa prasa donosi od dawna. Panie są w rzekomym konflikcie, który trwa od dwóch lat. Pomimo że księżne oficjalnie nigdy nie potwierdziły kłótni, kolorowa prasa zdradza coraz więcej szczegółów na ten temat.

Księżna Kate i Meghan Markle mają konflikt? Nowe informacje

New Idea już na okładce donosi, że Kate ma dość Meghan. Prosi, żeby zatrzymać jej oszczerstwa. Tabloid zapowiada wywiad na wyłączność. Na temat sporu nie wypowiada się jednak księżna, a autor publikacji związanych z rodziną królewską, Andrew Morton.

Powiedział, że żona Williama, chociaż próbuje udawać silną, jest zdruzgotana sporem, który ogarnia jej bliskich.

Nie ma wątpliwości, że pogłębiająca się przepaść między Williamem i Harrym głęboko wpłynęła na Kate. To ją denerwuje — mówi pisarz.

Konflikt między braćmi jest jednym z motywów, który pojawia się w książce Finding Freedom. Publikacja powstała z pomocą niektórych bliskich przyjaciół Sussexów. Autorzy dementują pogłoski, że między Meghan i Kate trwa nienawiść, ale piszą, że „nigdy nie były najlepszymi przyjaciółkami”.

W ich ocenie Kate niewiele zrobiła, by zniwelować podział, który powstał w rodzinie. Była ostrożna w nawiązaniu przyjaźni z Markle. Uważa się to za szczególnie ważne, ponieważ do tej pory sądzono, że Kate działała jako rozjemca między walczącymi braćmi. Andrew zwraca uwagę, że zachowanie żony Williama należy postrzegać przez pryzmat lojalności wobec męża:

Jako lojalna żona Kate zdecydowanie stanęła po stronie Williama. To jest oczywiste. Krew rozlała się po obu stronach. To bardzo smutne, że nie dogadywały się szczególnie dobrze, ale to tylko spotęgowało konflikt między braćmi.

Bliscy przyjaciele małżonków szybko stanęli w obronie pary, twierdząc, że członkowie rodziny królewskiej zrobili co w ich mocy, by powitać Meghan w swoim gronie. New Idea podaje też, że nowa publikacja nie wpłynęła dobrze na relacje braci. Podobno prowadzą rozmowy, a ich pogodzenie oddala się z każdym dniem.


Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Księżna Kate, książę William, książę Harry i Meghan Markle – Commonwealth Day

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Meghan Markle i księżna Kate jak najlepsze przyjaciółki podczas Wimbledonu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×