Szukaj

Sekretne dochody Meghan i Harry’ego. Brytyjczycy mogą być oburzeni

Harry, Meghan

Harry, Meghan

Meghan i Harry nie schodzą z okładek tabloidów. Tym razem oberwało im się za sprawą ich ukrywanych w sekrecie dochodów. Co wyszło na jaw?

Nie jest łatwo Meghan i Harry’emu po odejściu z rodziny królewskiej, chociaż miało być zupełnie inaczej. Prawie co tydzień różne tabloidy atakują odbiorców okładkami o ich nieszczęściach. Donoszą, że Markle jest w ciąży, że ona i książę Harry są bez przyjaciół, mają problemy małżeńskie, rozwodzą się, on ma depresję i do tego zbankrutują.

Tym razem jednak wiadomości o bankructwie zostały odsunięte na drugi plan, bo wyszło, że Harry i Meghan mają tajne źródło dochodów. Nie spodoba to się Brytyjczykom.

Jakie sekretne dochody mają Harry i Meghan?

Kiedy książę Harry i Meghan Markle wycofali się z rodziny królewskiej, było wiele spekulacji na temat tego, jak zarobią pieniądze. Jeden z tabloidów donosi, że książę Karol finansuje ich nowy styl życia kwotą- uwaga – 360 000 dolarów rocznie!

The Globe, bo o nim mowa raportuje:

Książę Karol wciąż płaci Harry’emu i jego wymagającej żonie tysiące dolarów tygodniowo. Książę Walii wciąż ma słabość do swojego syna, chociaż on i Markle oburzyli rodzinę królewską wybrykami i ucieczką do Ameryki. Książę Karol dał także do zrozumienia, że ​​drzwi są dla nich zawsze otwarte, gdyby jego syn marnotrawny chciał wrócić do domu – podaje informator gazety.

Oj, nie spodoba się to Brytyjczykom. Sussexowie po zakupie nowej rezydencji bardzo teraz potrzebują tego wsparcia, donosi dalej tabloid. Markle nie dostała pracy jako aktorka, a para nie ma źródła dochodów. Planowali zarabiać na swoich tytułach i byciu celebrytami, ale pandemia koronawirusa uniemożliwiła to wszystko.

Co zaskakujące, tabloid mówi, że książę Karol podziwia swojego syna za poślubienie aktorki. On także podążał za swoim sercem, opuszczając księżną Dianę, by poślubić ukochaną Camillę.

Ocenę doniesień ponownie zostawiamy wam. Niejednokrotnie już była mowa, że Meghan i Harry do najbiedniejszych nie należą – wystarczy przypomnieć, że właśnie założyli formę producencką i będą kręcić dla Netflixa, a do tego potrzebny jest ogromny wkład finansowy.


Meghan Markle i książę Harry na meczu baseballowym Boston Red Sox z New York Yankees

Meghan Markle i książę Harry na meczu baseballowym Boston Red Sox z New York Yankees

Meghan Markle i książę Harry na Trooping the Colour 2019

Meghan Markle i książę Harry na Trooping the Colour 2019

Książę Harry i Meghan Markle

Książę Harry i Meghan Markle

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×