Szukaj

Druga rocznica ślubu i taka sensacja. Meghan Markle i książę Harry sprytnie to sobie zaplanowali

Meghan i Harry właśnie obchodzą drugą rocznicę ślubu. Przy tej okazji ekspertka od spraw rodziny królewskiej zdradziła, że Sussexowie już od dawna planowali odejść od rodziny królewskiej. Co zamierzali?
Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Wszyscy znamy tę historię – Meghan Markle została okropnie potraktowana w brytyjskiej prasie, jej prywatna korespondencja była publikowana, a członkowie rodziny ciągle podtrzymywali pogłoski, by ją skrzywdzić. Książę Harry, widząc, jak nagonka tabloidów ostatecznie doprowadziła do tragicznej śmierci jego matki, zdecydował, że para zrezygnuje z oficjalnych tytułów królewskich i stworzy dla siebie inną rolę poza Wielką Brytanią…

Tylko co, jeśli nie jest to kolejność, w jakiej to wszystko się wydarzyło?

Czy Harry i Meghan od dawna planowali odejście z rodziny królewskiej?

Katie Nicholl, ekspertka od spraw rodziny królewskiej, rozmawiała w zeszłym tygodniu z australijskim 9Honey, wyjaśniając, jak to się stało, że Megxit udał się Sussexom tak szybko.

Szybkość, z jaką Sussexowie zmieniali swoje życie, zaskoczyła wszystkich. Nie sądzę, że to wielka niespodzianka, że ​​przeprowadzili się za granicę, to było nieuniknione. Myślę, że szybkość, z jaką to się wydarzyło, zaskoczyła ludzi.

Czyli ich odejście było nieuniknione i a oni planowali to już od dosyć dawna.

Mieli od samego początku plan – być międzynarodowymi przedsawicielami rodziny królewskiej… Nie chcieli po prostu utknąć w jednym miejscu. Częścią ich wizji jest robienie zmian na arenie światowej, a to oznacza bycie międzynarodowym.

Czyli prasa i problemy z nią były tylko wymówką dla tego, co już od dawna chcieli zrobić. To dość śmiałe twierdzenie, ale Nicholls mówi, że słyszała o Megxit’cie na długo, zanim to się stało – jeszcze zanim się pobrali!

Powiedziano mi, że już od bardzo wczesnego etapu zalotów, mieli plan, że chcą być międzynarodowymi królewskimi wędrowcami i to będzie ich główny cel.

Katie powiedziała dalej, że nawet przyjaciele, którzy słyszeli o planie, by się oddzielić, byli zaskoczeni tym, jak szybko to się stało – i jak szybki był cały ten proces:

Myślę więc, że pomysł, że zamierzają się wyprowadzić i pracować za granicą, zawsze był, ale, jak mówię, szybkość, z jaką to się stało, była zdecydowanie zaskakująca.

Z perspektywy czasu wszystko to wydarzyło się bardzo szybko, właśnie obchodzą drugą rocznicę ślubu, a wydarzyło się bardzo wiele.

Jeśli spojrzeć nie tylko na pierwsze dwa lata życia małżeńskiego, ale właśnie pierwsze urodziny Archiego, które właśnie obchodzono, i jeśli spojrzeć na to, co wydarzyło się w jego krótkim okresie życia, było to dość epickie. Oderwali się od rodziny królewskiej, dwukrotnie przeprowadzili się – najpierw do Kanady, a potem do Kalifornii i to wszystko, zanim Archie faktycznie skończył rok. To nie jest para, która lubi siedzieć i kręcić kciukami. Poruszają się szybko i wydaje się, że spieszy im się do tego co zamierzają.

Myślicie, że Katie Nicholl ma rację? Czy Meghan i Harry naprawdę od początku znajomości planowali oderwanie się od rodziny królewskiej?


Meghan i Harry

Meghan i Harry

Harry i Meghan Markle ślub

Harry i Meghan Markle ślub

Zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Zdjęcia ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dodaj komentarz

  • Magdalena pisze:

    My w rocznice ślubu wybraliśmy się na romantyczny spacer, potem zjedliśmy kolację , którą wspólnie przygotowaliśmy. Prezent zrobiliśmy sobie wspólny i kupiliśmy roombę, ktoś musi u nas odkurzaczać a że nie ma zbyt wielu chętnych i nie posiadamy sprzątaczki wypadło na urządzenie 🙂

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×