Szukaj

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce. W tym roku jest inna niż dotąd. Stworzyła ją matka księżnej

Meghan i Harry

Meghan i Harry

Meghan i Harry nie zrezygnowali z publikowania świątecznej kartki. Właśnie pojawiła się ich pierwsza z Ameryki. Cała rodzina pozuje razem, a dawno niewidziany Archie bardzo się zmienił. Za projekt odpowiada mama Markle – Doria Ragland.

Kartki świąteczne to tradycja w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Na życzenia w ten sposób złożone przez poszczególnych członków czekają wierni fani monarchii. Mimo że Meghan i Harry zrezygnowali już prawie rok temu ze swoich obowiązków, to nie zapomnieli o swoich sympatykach i także opublikowali zdjęcie z serdecznymi słowami. Zobaczcie, jak zmienił się Archie.

Świąteczna kartka od Meghan i Harry’ego

Książę i księżna Sussexu nie zawiedli i wydali świąteczną kartkę rodzinną. Pozują na niej ze swoim 18-miesięcznym synem Archiem, przygotowując się do wspólnego świętowania pierwszego Bożego Narodzenia w USA.

Została ona udostępniona na kontach społecznościowych organizacji charytatywnej Mayhew, a przedstawia artystyczny kadr z rodziną, która pozuje w ogrodzie ich kalifornijskiego domu. Na obrazku widzimy Meghan, która jest ubrana w białą koszulę i dżinsy, i jej męża, księcia Harry’ego, również w spodniach z denimu i swobodnym topie.

Archie, również w luźnym stroju, jest trzymany przez swojego tatę, a jego mama wyciąga do niego rękę. Widać także dwa psy, które towarzyszą rodzinie podczas zabawy.

Tekst na karcie brzmi:

Życzymy Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

Rysunek powstał na podstawie zdjęcia wykonanego przez mamę Meghan, Dorię Ragland.

Oryginalne zdjęcie rodziny zostało zrobione w ich domu na początku tego miesiąca przez matkę księżnej – powiedział rzecznik Sussexów – Mała choinka, przystrojona w ozdoby domowej roboty, ale także i inne, została wybrana przez Archiego. Zostanie potem przesadzona do ogrodu.

Archie został pokazany publicznie po raz pierwszy od jego urodzin w maju, kiedy pojawiło się słodkie wideo przedstawiające księżną czytającą swojemu synowi książeczkę, w ramach wsparcia kampanii Save The Children. 

Widać, jak bardzo się zmienił, to już duży chłopiec. Pojawiła mu się bujna czupryna i coś się nam wydaje, że będzie bardzo podobny do swojego taty.

Karta świąteczna od Meghan i Harry’ego z pewnością uszczęśliwi ich fanów.


Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie — kartka świąteczna 2020

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Meghan, Harry i Archie na świątecznej kartce

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×