Szukaj

Meghan pokazała film urodzinowy z Archiem

W sieci pojawiło się urocze nagranie. Na Instagramie organizacji charytatywnej udostępniono film, na którym Meghan Markle czyta książeczkę małemu Archiemu. To wszystko w dniu pierwszych urodzin chłopca.
Pierwsze urodziny Archiego

Pierwsze urodziny Archiego

Archie Mountbatten-Windsor obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji jego rodzice postanowili podzielić się uroczym nagraniem z udziałem swojego syna. Zrobili to oczywiście nie tylko ze względu na święto swojej pociechy. Wszystko jak zwykle w bardzo słusznej sprawie.

Meghan Markle czyta Archiemu: w sieci pojawiło się piękne nagranie

Słodkie wideo zostało prawdopodobnie nakręcone w ich domu w Los Angeles. Archie siedzi na kolanach swojej mamy, a ta czyta mu ulubioną książeczkę. Na nagraniu słyszymy:

Kaczka! Królik!

Co robi w tym czasie chłopiec? Syn księcia Harry’ego słodko się uśmiecha i pokazuje swoje pierwsze ząbki. Na opublikowanym dzisiaj nagraniu widać, jak bardzo mały Archie podobny jest do swojego taty. Niemal 3-minutowy film jest prawdziwym hitem w sieci. Sussexowie niezwykle rzadko decydują się na pokazywanie publicznie swojego pierworodnego, chroniąc na każdym kroku jego prywatność.

Chociaż Meghan i Harry postanowili już jakiś czas temu, że odcinają się definitywnie od doniesień tabloidów, to oznajmili jednocześnie, że nadal będą udzielać się charytatywnie. Sussexowie słowa dotrzymują. Wideo, które zostało udostępnione dziś rano, na koncie Save with Stories jest częścią kampanii zbierania funduszy, podczas której celebrytki czytają swoim dzieciom książki z opowieściami.

View this post on Instagram

“Duck! Rabbit!” by @akrfoundation & @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). Read by Meghan, The Duchess of Sussex (with Harry, The Duke of Sussex behind the camera) to their son Archie for his 1st Birthday. Happy Birthday, Archie! . THIRTY MILLION CHILDREN rely on school for food. Responding to the needs of kids during these school closures @savethechildren and @nokidhungry have a new fund @SAVEWITHSTORIES to support food banks, and mobile meal trucks, and community feeding programs with funds to do what they do best—and also—with educational toys, books, and worksheets to make sure brains are full, as well as bellies. . If you can manage a one time gift of $10, please text SAVE to 20222. If another amount would work better for you, please visit our website—link in bio. There is no maximum and there is no minimum—together we will rise and together we can help. . Thank you and stay safe. XX #SAVEWITHSTORIES

A post shared by #SAVEWITHSTORIES (@savewithstories) on

Wszyscy fani rodziny królewskiej są wprost zachwyceni nagraniem Meghan i Archiego. Mama chłopca jest niezwykle naturalna, w tym co robi, a jej syn jest żywo zainteresowany całą sytuacją. Operatorem kamery jest nie kto inny, jak sam książę Harry, który co chwilę wybucha szczerym śmiechem.

To piękne nagranie to w dniu pierwszych urodzin chłopca najlepszy prezent dla wszystkich fanów rodziny królewskiej. Mały Archie jest po prostu przesłodkim bobasem.


Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Meghan Markle i Archie

Archie Harrison - nowe zdjęcie

Archie Harrison - nowe zdjęcie

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×