Szukaj

Media bez wyboru. Małgorzata Rozenek podsumowała akcję słowami Lecha Kaczyńskiego. Są dziś tak aktualne

Media bez wyboru. Małgorzata Rozenek

Media bez wyboru. Małgorzata Rozenek

Media bez wyboru. Małgorzata Rozenek to kolejna gwiazda, która popiera ogólnopolski strajk niezależnych mediów. Całą akcję podsumowała jednym zdaniem.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadzi liczne programy telewizyjne, jest swoistym autorytetem medialnym i ma doskonały kontakt ze swoimi fanami. Mama trzech synów bardzo prężnie prowadzi swoje social media, gdzie nie ma przed obserwatorami zbyt wielu tajemnic. Codziennie publikuje nowe treści i informuje wszystkich co słychać u niej i jej rodziny. Jest bardzo zapracowana, ciągle realizuje kolejne projekty, a kilka ostatnich tygodni spędziła na zasłużonym urlopie. Nawet podczas trzeciej ciąży nie miała zamiaru zwalniać tempa, a tuż po narodzinach Henryka szybko wróciła do pracy.

Pomimo napiętego grafiku zawodowego i domowego Małgosia zawsze stara się zabrać głos w najważniejszych kwestiach dotyczących naszego kraju. Podczas minionych wyborów prezydenckich gwiazda uświadamiała swoim fanom, jak ważny jest udział w głosowaniu i przekonywała, że warto iść do urn i wziąć sprawy w swoje ręce. Również podczas Strajku Kobiet aktywnie brała udział w walce o prawa przyszłych rodziców i sprzeciwiała się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej.

Media bez wyboru. Małgorzata Rozenek wspiera strajk

Małgorzata Roznek od lat jest jedną z największych gwiazd stacji TVN nic więc dziwnego, że także ona postanowiła wesprzeć strajk niezależnych mediów. Dzisiaj w całej Polsce protestują nie tylko wydawcy i dziennikarze, ale także społeczeństwo, które nie godzi się z najnowszym rządowym pomysłem. Chodzi o wprowadzenie w komercyjnych mediach dodatkowego podatku od reklam. Więcej pisaliśmy o tym tutaj.

Gwiazdy masowo wspierają media na Instagramie i publikują hasło akcji i dodają kilka słów od siebie. Kilka godzin temu swoje stanowisko w sprawie zajęła Kinga Rusin. Teraz Małgosia Rozenek podsumowała to co się dzisiaj dzieje w mediach tylko jednym zdaniem.

Jeżeli dalej tak będzie, to świat stanie się czarno – biały… #mediabezwyboru

Gwiazda postanowiła przypomnieć także wypowiedź zmarłego tragicznie prezydenta Lecha Kaczyńskiego z 2008 roku:

Jeżeli wracamy do struktur, w ramach których rząd mianuje szefa telewizji i to ma być odpolitycznienie mediów publicznych, to mamy do czynienia z taką sytuacją, ja aż milknę, że jeżeli się ma odpowiednie poparcie w mediach, to można dosłownie wszystko. Można pokazywać czarną ścianę i mówić, że jest biała.

Pod postem Małgosi natychmiast znalazło się mnóstwo komentarzy. Zdecydowana większość fanów popiera jej wypowiedź i zaangażowanie w akcję.


Małgorzata Rozenek - media bez wyboru, cytuje Lecha Kaczyńskiego

Małgorzata Rozenek - media bez wyboru, cytuje Lecha Kaczyńskiego

Małgorzata Rozenek na wyborach z torebką Louis Vuitton

Małgorzata Rozenek na wyborach z torebką Louis Vuitton

Malgorzata Rozenek nowym postem wspiera Strajk Kobiet

Malgorzata Rozenek nowym postem wspiera Strajk Kobiet

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Tylko lewactwo protestowało przeciwko podatkom od reklam. I już zapowiadają że uderzy to w „biednych” a co my mamy wspólnego z waszymi reklamami? Lewactwo ma we krwi i to od zarania dziejów żeby napychać kieszenie bogatych kosztem biednych. Każdy kto żył na własny rachunek w ich czasach to pamięta. Biznesy na dzieciach, czyli zabieranie dzieci biednymi i umieszczanie ich w „rodzinach”zastępczych i po 5000 zł dodatku dla”rodziny”zastępczej a 0zł dla rodziny prawdziwej. Sklepy z dopalaczami, zalegalizowany hazard. Bogacenie się przestępców. Można by wymieniać bez przerwy. Powinni iść siedzieć. A co do feministko-faszystek. Co robią w obronie kobiet przed brutalnością mężczyzn? Co robią w sprawie ujednolicenia praw w pracy? Nic. Nogi chcą tylko rozkładać bez gumy, bez pigułek. I usuwać „wrzoda” bo tym jest dla nich płód dziecka

 • Gość pisze:

  Rozenek, nie wycieraj sobie gęby słowami Prezydenta Kaczyńskiego!

 • Gość pisze:

  Witamy wszystkich TROLI Z PIS.
  Jaka dzisiaj stawka za komentarz 🤪🤪🤪

 • Gość pisze:

  Może przestaną tzw wolne media.lansować panią ROZENEK IJEJ GŁUPIE PROGRAMY za które dostaje ogromne honoraria .Zlikwidować TVN LANSUJĄCY W BIEDNYM KRAJU BOGACTWO I ŁAJDACTWO.

 • Gość pisze:

  Już wróciła najmądrzejsza „gwiazda?” TVN z wakacji?

 • Gość pisze:

  Ogarnijcie sie, wolnosc nam zabieraja a wy sie klocicie kto o ta wolnosc walczy?

 • alla2 pisze:

  Niechby spróbowała nie popierać. Kto by wtedy o niej pisał?

 • Gość pisze:

  A już się cieszyłam, że chociaż jeden dzień bez Rozenek, a tu masz…

  • Gość pisze:

   Nie musisz wchodzić i czytać.Sama się nakrecasz.Jeszcze masz wybór, więc nie narzekaj .

 • leming pisze:

  Też mi autorytet. Jak macica ważniejsza jak mózg.

 • Gość pisze:

  To też jej być albo nie. Załamałaby się

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×