Mąż Paris Hilton ma nieślubną córkę. Dziewczyna dała o sobie znać. Nie szczędzi gorzkich słów pod adresem ojca. To ostrzeżenie dla Paris!

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton od kilku dni jest szczęśliwą mężatką. Celebrytka wyszła za miliardera - Cartera Reuma.  Teraz okazało się, że ma on nieślubną córkę. Dziewczynka chce poznać ojca.

Paris Hilton kilkanaście lat temu była czołową imprezowiczką amerykańskiego show-biznesu. Dziedziczka hotelowej fortuny nie stroniła od bywania w klubach, gdzie pokazywała się u boku największych sław. Szybko zyskała sobie liczne grono fanów i sama zaczęła próbować swoich sił, by zaistnieć jeszcze bardziej. Nagrała płytę, napisała książkę i regularnie pojawiała się w kolejnych reality show. Po kilku latach zdecydowała się zakończyć z imprezami i przeistoczyła się w poważną bizneswoman.

Po wielu nieudanych związkach odnalazła też szczęście w miłości. Dwa lata temu zaczął się jej związek ze znanym przedsiębiorcą Carterem Reumem. W dniu 40. urodzin ukochanej mężczyzna zaskoczył ją niebywałym prezentem i oświadczył się. Pierścionek zaręczynowy dziedziczka fortuny otrzymała na prywatnej wyspie, a zdjęciami z tej wyjątkowej chwili podzieliła się na Instagramie.

Mąż Paris Hilton ma córkę z poprzedniego związku. Jakie mają relacje?

Paris i Carter 11 listopada wzięli ślub. Imprezę z wielkim rozmachem zaplanowali aż na 3 dni. Na ślubie zakochanych bawiło się mnóstwo znanych gości. Wśród nich byli między innymi Kim Kardashian, Paula Abdul, Emma Stone, Bebe Rexha oraz wiele gwiazd znanych z pierwszych stron gazet. Zakochani zaprosili weselników do posiadłości jej zmarłego dziadka Barrona Hiltona w Bel-Air w Kalifornii. Paparazzi natychmiast pojawili się na miejscu, by zrobić kilka zdjęć.

Jak donosi portal Page Six miliarder, który poślubił celebrytkę ma córkę z poprzedniego związku, którą nie pochwalił się przed światem. Zanim związał się z przyszłą żoną spotykał się z Laurą Bellizzi, która była bohaterką reality show Secrets of Aspen. To właśnie ona jest matką 9-latki. Mężczyzna ma nie utrzymywać żadnych kontaktów z dziewczynką, a jedynie płacić alimenty.

Osoby zainteresowane wiedzą o tej historii od prawie dekady. Carter płaci na dziecko. Co prawda, nie mają tradycyjnych relacji, ale łoży na nią od urodzenia i wciąż zamierza to czynić – komentuje prawnik mężczyzny.

Jak donosi informator tabloidu dziewczynka, widząc ślub taty, była niepocieszona. Od zawsze czuje się bowiem przez niego pomijana. Podobno chciałaby go poznać.

Wieści o ślubie taty wywołały w niej wiele skrajnych emocji. Czuje się porzucona i wiecznie pomijana. Widziała też artykuły o tym, że planuje założyć z Paris rodzinę, a to tylko spotęgowało te uczucia. Chce mieć z nim kontakt i po prostu go poznać. Jest w takim wieku, że pragnie znać każdy szczegół własnego otoczenia. To przecież ważne, aby jej to umożliwić. Tu nie chodzi o niego czy o nową żonę, tylko życie dziecka.

Ani Carter, ani Paris nie wypowiadają się publicznie o dziewczynce i łączących ich relacjach. Myślicie, że w końcu mężczyzna zdecyduje się zacieśnić więź z własną córką?


Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Kim Kardashian - ślub Paris Hilton

Paris Hilton i Carter Reum - ślub

Paris Hilton i Carter Reum - ślub

Paris Hilton - ślub

Paris Hilton - ślub

Komentarze

 • Gość pisze:

  Podłym egoista

 • Kasia pisze:

  Samotne matki czy ojcowie daja się manipulować dziecku, rezygnują ze swojego życia. Są na każde zawołanie, spełniają jego zachcianki i godzą się na zaborczość. Na starość te dzieci oddają ich do domu opieki albo zwyczajnie zostawiają samym sobie! Dziecko od urodzenia ma w sobie egoizm i tylko od rodziców zależy czy ten egoizm zgaszą czy nie !

  • Ola pisze:

   Ogarnij się kobieto jaki egoizm,przecież ona go kompletnie nie zna. Nie oceniaj wszystkivh podług siebie

 • Gośćtomek Puma pisze:

  Ten Slub dlugo nie potrwa

 • Gość pisze:

  Jeśli kobieta podstępnie bez woli mężczyzny wrabia go w dziecko /musi być bogaty , biednych nie wrabiają raczej / to dziewczynka powinna podziękować mamusi ! Ale mamusi zgarnia gruby hajc i ma resztę w d… Tatuś będzie długo tylko bankomatem , a dziecko powodem do wyciągania ciągle większej kasy !

  • Gość pisze:

   Jasne wrobiony….. nieświadomy mlodzieniec nie uświadomiony skąd się dzieci biorą. Było nie iść z nią do łóżka, jak bal się być ojcem jej dziecka. Nie ma żadnej 100 gwarancji antykoncepcji… Chciał kobietę tylko ruchać bez konsekwencji a tu dziecko. I z niego wyszedł podły egoista.

 • Salamandra pisze:

  Jakim trzeba być człowiekiem żeby tak postępować .Odwrucić się od własnego dziecka.

 • Sedlex pisze:

  Córusie tatusiów z poprzednich związków to wrzody w nosie. Najpierw jak najwięcej prezentów i pieniędzy, zaborczość co do ojca. Potem obrażanie się, gdy ojciec chce ułożyć sobie swoje życie. A potem córusia układa sobie swoje życie i głupi i naiwny ojciec zostaje sam, bo partnerka lub żona mogą tego nie wytrzymać a córusia, cóż… zapewne zamieni męża na ojca, już to widzę… Oczywiście, zdarzają się wyjątki. Bardzo, bardzo rzadko.

 • Gość pisze:

  Monster, nie czlowiek.
  Jak mozna nie chciec znac wlasnego dziecka ??

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×