Plejada gwiazd na ślubie Paris Hilton: Emma Roberts, Paula Abdul, Bebe Rexha, Kathy Hilton…

Gwiazdy na ślubie Paris Hilton

Gwiazdy na ślubie Paris Hilton

Paris Hilton i Carter Reum są już po ślubie. Najpierw o wszystkim doniosły tabloidy, a później sama zainteresowana pochwaliła się zdjęciem w sukni ślubnej. Kto pojawił się na uroczystości?

Paris Hilton swego czasu była jedną z najbardziej znanych celebrytek na świecie. Dziedziczka hotelowej fortuny była znana z imprezowego trybu życia. Pojawiała się w klubach u boku największych gwiazda, takich jak Britney Spears, czy Nicole Richie. Przyjaźniła się też z Kim Kardashian i to dzięki tej znajomości o Kardashiankach zaczęło być głośno. Paris próbowała sił w różnych dziedzinach show-biznesu. Nagrała własną płytę, występowała w reality show, a także wydała książkę. Cały czas jej osoba cieszyła się zainteresowaniem fanów.

W pewnym momencie postanowiła ona nieco się uspokoić. Zrezygnowała z licznych nocnych imprez i zmieniła w rasową bizneswoman. Zadbała też o szczęście w życiu prywatnym. Przez ponad 2 lata spotykała się znanym przedsiębiorcą i inwestorem Carterem Reumem. Okazało się, że ich relacja jest niezwykle poważna. Mężczyzna w dniu 40. urodzin postanowił się oświadczyć.

Goście na ślubie Paris Hilton i Cartera Reum

Paris i Carter polecieli na prywatną wyspę, gdzie zakochany mężczyzna zaskoczył ukochaną pierścionkiem zaręczynowym. Celebrytka bez wahania zgodziła się przyjąć jego propozycję. Wszystko to miało miejsce kilka miesięcy temu. Hilton nie ukrywała, że chce, aby jej ślub był spektakularnym wydarzeniem. Już wcześniej zdradziła kilka szczegółów, ale datę trzymała w tajemnicy. Okazało się, że uroczystości mają potrwać aż 3 dni, a panna młoda przygotowała 10 sukien ślubnych. Kilka godzin temu po tym, jak tabloidy doniosły o ceremonii, potwierdziła ją sama zainteresowana, publikując zdjęcie na Instagramie.

Moja wieczność zaczyna się dzisiaj – napisała.

Ślub Paris i Cartera odbył się w posiadłości jej zmarłego dziadka Barrona Hiltona w Bel-Air w Kalifornii. Wśród gości byli między innymi: ciocia Paris – Kyle Richards i jej mąż Mauricio Umansky, Emma Roberts, Bebe Rexha, Paula Abdul, a także Rachel Zoe z mężem Rodgerem Bermanem i  oczywiście rodzice celebrytki, czyli Kathy i Richard Hiltonowie.  Zdjęcia weselnych gości zobaczycie w naszej galerii.


Rachel Zoe - na ślubie Paris Hilton

Rachel Zoe - na ślubie Paris Hilton

Go?cie na ?lubie Paris Hilton

Ashley Benson - na ślubie Paris Hilton

Nicolle Williams - ślub Paris Hilton

Nicolle Williams - ślub Paris Hilton

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×