Paris Hilton wzięła ślub! Znamy szczegóły ceremonii. Celebrytka pochwaliła się też pierwszym zdjęciem

Paris Hilton

Paris Hilton

Paris Hilton jest już po ślubie. Celebrytka powiedziała tak i została żoną Cartera Reuma. To była spektakularna uroczystość. Do mediów wyciekły szczegóły. 

Paris Hilton to dziedziczka jednej z największych hotelowych fortun na świecie, a swego czasu najbardziej znana celebrytka. Doskonale zna ją amerykański show-biznes. Jedną z jej bliskich przyjaciółek była swego czasu Kim Kardashian i to właśnie dzięki Paris wybiła się w świecie mediów. Gwiazda imprezowała również z Britney Spears i innymi najbardziej znanymi nazwiskami. Sama również próbowała swoich sił w różnych dziedzinach. Udało jej się wydać płytę, napisać książkę, a nawet wystąpiła w filmie. Była też bohaterką reality show.

Z czasem jednak wyrosła z imprezowego stylu życia i postanowiła usunąć się w cień. Obecnie realizuje się jako bizneswoman. Wnuczka nieżyjącego już miliardera Barrrona Hiltona, pomaga w rodzinnym biznesie. Również jej życie prywatne zaczęło wspaniale się układać.

Paris Hilton wzięła ślub. Szczegóły ceremonii

Paris Hilton kilka miesięcy temu poinformowała o tym, że jest zaręczona. Wybrankiem celebrytki jest znany przedsiębiorca i inwestor Carter Reum. W 40. urodziny sprawił on jej ogromną niespodziankę i wręczył pierścionek zaręczynowy. Ukochany poprosił ją o rękę na prywatnej wyspie.

Kiedy znajdujesz swoją bratnią duszę, nie tylko o tym wiesz. Czujesz to.  Moja miłość i ja jesteśmy razem od pierwszej randki, a na moje urodziny zorganizował specjalną wycieczkę do tropikalnego raju. Kiedy szliśmy wzdłuż plaży na kolację, Carter zaprowadził nas do altany ozdobionej kwiatami i padł na kolana. Powiedziałam tak, tak na zawsze. Nie ma nikogo, z kim wolałabym spędzić wieczność. Aby zobaczyć więcej zdjęć ze  spełniających się z moich urodzinowych marzeń, odwiedź ParisHilton.com. Oto miłość – taka na zawsze – napisała celebrytka.

Teraz media obiegła wiadomość o ślubie zakochanych. Chociaż Paris wcześniej opowiadała o tym, że będzie to spektakularne wydarzenie, to nie podała jego daty. Jak donosi kolorowa prasa, narzeczeni 11 listopada powiedzieli sobie tak. Magazyn E! podaje, że wszystko odbyło się  w posiadłości jej zmarłego dziadka Barrona w Bel-Air w Kalifornii.

Wśród gości byli między innymi: ciocia Paris – Kyle Richards i jej mąż Mauricio Umansky, Emma Roberts, Bebe Rexha, Paula Abdul, a także Rachel Zoe z mężem Rodgerem Bermanem.

W wywiadzie, jakiego Paris udzieliła The Tonight Show zdradziła, że jej ślub będzie trwał aż trzy dni, a ona pokaże się aż w 10 sukniach ślubnych. Paris i jej narzeczony, swoje przygotowania do ślubu udokumentowali w reality show. Gwiazda podzieliła się pierwszym ślubnym kadrem i pokazała się w sukni, potwierdzając doniesienia mediów.


Paris Hilton, Carter Reum - Gala LACMA Art Film

Paris Hilton, Carter Reum - Gala LACMA Art Film

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Paris Hilton się zaręczyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×