Mąż Joanny Krupy zaplanował już przyszłość córki. Jeden istotny szczegół może jednak zaważyć na dorosłym życiu Ashy

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa i Douglas Nunes trzy lata temu doczekali się ukochanej córeczki Ashy. Co dziewczynka będzie robiła w przyszłości? Jej tata ma już plany. Zamiłowania trzylatki mogą jednak pokrzyżować jego marzenia. 

Joanna Krupa to modelka, która od wielu lat robi karierę w USA. Do Stanów Zjednoczonych przeprowadziła się z rodziną, będąc jeszcze dzieckiem. Tam zaczęła się jej zawodowa droga, a po latach podbiła także polski show-biznes. Wszystko miało początek razem z  programem Top Model, w którym od samego początku pełni rolę prowadzącej i przewodniczącej jury. Absorbującą pracę od kilku lat łączy z bardzo poukładanym życiem prywatnym.

Asia ma za sobą już jedno nieudane małżeństwo, ale szybko udało jej się odnaleźć prawdziwe szczęście. Związała się z biznesmenem Douglasem Nunesem, a para szybko zdecydowała się na ślub i powiększenie rodziny. Na świat przyszła ich córeczka Asha. Dziewczynka od pierwszych chwil życia jest małą gwiazdą Instagrama, a każdy post z jej udziałem, który gwiazda wrzuca do sieci zachwyca jej fanów.

Mąż Joanny Krupy zaplanował przyszłość córki. Kim Asha będzie jak dorośnie?

Modelka od kilku lat dzieli swój czas pomiędzy Polskę i USA. W Los Angeles znajduje się jej dom, a w ojczyźnie ma sporo zawodowych zobowiązań. Gdy przylatuje na nagrania Top Model nie chce rozstawać się z rodziną, dlatego mąż i córka zazwyczaj jej towarzyszą. Ostatnio gwiazda zabrała małą Ashę na konferencję programu, a dziewczynka dumnie pozowała na ściance.

Chociaż w blasku fleszy dziewczynka czuje się doskonale i nie wstydziła się obecności sporej ilości osób, ani fotoreporterów, to jej tata planuje dla niej zupełnie inną przyszłość. Joanna zdradziła, że mąż chce, aby dziewczynka w dorosłym życiu miała stabilny zawód. Jednak malutka przejawia artystyczne zdolności, co może pokrzyżować jego plany.

Na pewno mój mąż by powiedział, że nie chce by nasza córka szła w show-biznes. On by chciał, by była lekarzem albo adwokatem. A ona codziennie wstaje i śpiewa, więc mówię do niego: „Nie wiem, czy to twoje marzenie się spełni” – zdradziła Joanna w rozmowie z Faktem.

Dumna mama nie chce jednak narzucać swojej córce żadnych wyborów. Deklaruje, że będzie ją wspierała w takiej drodze, na jaką się zdecyduje.

Jak będzie starsza, to sama zdecyduje, a ja jej będę kibicować bez względu na to, co będzie chciała robić.

Show-biznes zna jednak wiele przypadków gwiazd, którym udało się pogodzić artystyczne pasje i wyuczone zawody, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby Asha została kiedyś na przykład śpiewającą panią doktor.


Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa i Asha na lotnisku

Joanna Krupa i Asha na lotnisku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×