Joanna Krupa z córeczką na salonach. Asha debiutuje u boku mamy na ściance. Wystrojona dwulatka była gwiazdą wydarzenia

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pojawiła się na konferencji prasowej programu Top Model. Na ściance towarzyszyła jej córeczka. To mała Asha była gwiazdą tej imprezy. Są zdjęcia. 

Joanna Krupa od lat związana jest z show-biznesem. Najpierw zdobyła popularność w Stanach Zjednoczonych, a później zaczęła podbijać serca polskich fanów. Wszystko za sprawą programu Top Model. Tam od pierwszej edycji wciela się zarówno w prowadzącą, jaki i przewodniczącą jury. Widzowie natychmiast pokochali jej energię i spontaniczność. Od niemal trzech lat medialną karierę łączy z opieką nad córeczką. W 2019 roku na świat przyszła Asha, która jest dzieckiem modelki i jej męża Douglasa.

Gwiazda od wielu lat dzieli też swoje życie zawodowe i prywatne pomiędzy dwa kraje i kontynenty. Joanna na co dzień z mężem i córką mieszka w Los Angeles. Jednak praca na planie Top Model sprawia, że równie często przylatuje do Warszawy, gdzie trwają zdjęcia do kolejnych edycji programu.

Joanna Krupa z córeczką na ściance. Zdjęcia

Joanna i pozostali jurorzy wzięli udział w kolejnej już edycji modowego show. Format jest emitowany od 2010 roku i cały czas cieszy się niesłabnącą popularnością. Już w jesiennej ramówce ponownie pojawi się na antenie. Będzie to już 11. edycja uwielbianego programu, który niezmiennie gromadzi na castingach tłumy, a przed telewizorami miliony widzów.

Dzisiaj wczesnym popołudniem odbyła się konferencja prasowa. Nie zabrakło na niej oczywiście największych gwiazd, a wśród nich przede wszystkim Joanny Krupy. Prowadząca i przewodnicząca jury postawiła na kreację, które pięknie wyeksponowała jej figurę. Miała na sobie białą asymetryczną sukienkę mini. Stylizacja odsłoniła zgrabne nogi, a ażurowe wycięcie podkreśliło biust. Do wszystkiego dobrała wysokie cieliste szpilki.

Jednak tym razem to nie suknia gwiazdy wzbudziła największe zainteresowanie i zachwyt. Cała uwaga skupiła się na malutkiej Ashy. Dziewczynka zadebiutowała z mamą na ściance. Ubrana w dżinsową sukienkę z jednorożcem i z wpiętą kokardą we włosach dwulatka skradła wszystkie spojrzenia.

Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii. Czy Asha nie jest słodka?


Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Joanna Krupa z Ashą na konferencji Top Model

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×