Joanna Krupa zabrała córkę w podróż pociągiem. Nieźle się jej oberwało, gdy ludzie zobaczyli, na co sobie pozwoliła

Joanna Krupa

Joanna Krupa

Joanna Krupa pochwaliła się tym, że wraz z córeczką podróżuje pociągiem. Ludzie zwrócili jej uwagę na nie do końca właściwe zachowanie. Co zrobiła?

Joanna Krupa to wzięta modelka. Jest rozpoznawalna zarówno w Polsce, jak i w Stanach Zjednoczonych. W ojczystym kraju zyskała sławę za sprawą programu Top Model, w którym pojawiała się jako prezenterka i jurorka. Mimo natłoku obowiązków, zdołała ułożyć sobie życie prywatne. Kilka lat temu wyszła za mąż za Douglasa Nunesa. Para ma córkę, Ashę, która jest dla swoich rodziców całym światem.

Bohaterka tekstu nie kryje, że marzy się jej dalsze powiększenie rodziny.

Marzę, jak Bóg da, mieć jeszcze jedno dziecko. Sama mam siostrę i nie wyobrażam sobie jej nie mieć. Chciałabym dać taką samą szansę Ashy, żeby miała braciszka lub siostrę. Takiego przyjaciela na przyszłość. By miała kogoś bliskiego. Tak jak ja mam z siostrą – powiedziała w „Dzień Dobry TVN.

Dziś piękność dodała na Instagrama nowe zdjęcie ze swoim dzieckiem.

Joanna Krupa w pociągu. Co zrobiła, że naraziła się fanom?

Zapozowała do niego w pociągu. Modelka miała na sobie czarną koszulkę, dżinsy i kolorowe, markowe sneakersy. W opisie fotografii napisała:

Gwarancja udanej podróży? To przede wszystkim wygoda, pozytywne nastawienie i dobre towarzystwo. Dzięki mojej córce podróże nabierają barw i powodują masę uśmiechu na twarzy.

Fani od razu zwrócili uwagę na pewien szczegół. Otóż buty Asi stykały się z fotelem. To nie spodobało się części komentujących internautów, którzy pisali:

  • Ale że tak z butami na siedzenie???

  • Super, ale nie trzyma się butów na siedzeniu.

  • Ja zdejmuje buty.

Jeszcze inni pytali bohaterkę zdjęcia, gdzie podziała się jej grzywka:

A gdzie grzywka???

Przypomnijmy, że wczoraj piękność pochwaliła się wizytą u fryzjera, podczas której skrócił on jej włosy i sprawił uroczo wyglądającą grzywkę. Czyżby nowe zdjęcie zostało wykonane wcześniej, a Asia dopiero dziś zdecydowała się je udostępnić szerszej publiczności?

https://www.instagram.com/p/Cf4h-B2svjs/

Lubicie Joannę Krupę?


Joanna Krupa z córką w pociągu

Joanna Krupa z córką w pociągu

Joanna Krupa w grzywce

Joanna Krupa w grzywce

Joanna Krupa w grzywce

Joanna Krupa w grzywce

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×