Tak wyglądają poranki u Idy Nowakowskiej. Zadowolony synek i mąż gwiazdy z gitarą. Sama słodycz

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Ida Nowakowska niedawno została mamą. Swoim szczęściem chętnie dzieli się z internautami. Zobaczcie, jak wyglądają poranki w jej domu. Sama słodycz.

Ida Nowakowska 7 maja urodziła swoje pierwsze dziecko. Na świat przyszedł jej długo wyczekiwany synek. Szczęśliwe wieści przekazał jeden z tabloidów, jakiś czas później potwierdziła świeżo upieczona mama. Od tego momentu gwiazda chętnie dzieli się radością.

Nowakowska pokazała m.in. urocze zdjęcie synka i jego ojca, Jacka Herndona. Opowiedziała też o porodzie. Ujawniła, że zupełnie przez przypadek rodziła w pełnym makijażu. Tuż po tym, jak skończyła prowadzić ostatni przed przerwą odcinek Pytania na śniadaniechwyciły ją skurcze:

Mam rzęsy z „Pytania na śniadanie”, ponieważ po „Pytaniu” zaczęły mi się skurcze. Śmialiśmy się, że tak będzie i tak było. Ale się wszystko dobrze skończyło – mówiła w relacji.

Chociaż Ida Nowakowska niedawno urodziła, wróciła już do pracy. Pojawiła się na żywo w telewizji podczas finału trzeciej edycji Dance Dance Dancektórej była jurorką. Przed kamerami świetnie się prezentowała. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj. W ubiegłą sobotę podawała także polskie punkty podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji i chociaż brytyjski komentator zakpił sobie z jej stylizacji, uważamy, że wypadła świetnie.

Z kolei w niedzielę podzieliła się z fanami tym, jak wyglądają poranki w jej domu. Urocze wideo z mężem i synkiem podbiło serca internautów.

Jak wyglądają poranki w domu Idy Nowakowskiej?

W niedzielę Ida Nowakowska opublikowała na Instagramie wideo. Jack Herndon z gitarą śpiewa synkowi piosenkę Stary McDonald. Posiłkuje się przy tym telefonem i obiecuje potomkowi, że wkrótce jego umiejętności się poprawią. Jak widać, panowie budują relację od pierwszych dni maluszka. Słodki filmik Nowakowska podpisała życzeniami szczęśliwej niedzieli.

HAPPY SUNDAY from MY BOYS to Everyone – napisała.

Uroczy filmik nie uszedł uwadze fanów Idy. W komentarzach aż roi się od komplementów.

  • Super.
  • Jeju, jak słodko.
  • My wam także życzymu szczęśliwej niedzieli.
  • Ale świetne.
  • Niesamowite, pięknie.

Jak wam się podoba wokal Jacka?


Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Mąż Idy Nowakowskiej śpiewa synkowi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×