Ida Nowakowska pierwszy raz po porodzie na żywo w telewizji. W finale DDD 3 przekazano przełomowe wieści

Ida Nowakowska na finale DDD3

Ida Nowakowska na finale DDD3

Finał Dance Dance Dance 3 już za nami. Program zwyciężyły Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. W ostatnim odcinku na żywo pierwszy raz po porodzie pojawiła się Ida Nowakowska. Agustin Egurrola przekazał przełomowe wieści.

Za nami finał trzeciej edycji programu Dance Dance Dance. W ostatecznej rozgrywce zaprezentowały się dwie pary: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka. Walczyli o 100 tys. zł. na wybrany cel charytatywny. Ostatecznie, decyzją widzów, którzy głosowali na ulubieńców, wygrały nastolatki.

To są takie emocje, to jest nie do opisania, co teraz czujemy. Nie wiem nawet teraz, co powiedzieć, bo tak mi serce wali. Dziękujemy za wszystko i wszystkim. Jesteśmy dozgonnie wdzięczne i niezwykle wzruszone – powiedziała Roxie.

Szczęśliwe dziewczyny wygraną przeznaczyły na Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobą Nowotworową. 10 tys. zł., za drugie miejsce, Ania i Staszek oddali Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem.

W ostatnim odcinku nie brakowało emocji. W części na żywo po raz pierwszy po porodzie w telewizji pojawiła się Ida Nowakowska, a Agustin Egurrola przekazał przełomowe wieści.

Dance Dance Dance 3: Finał. Jak wyglądała Ida Nowakowska?

Ida Nowakowska urodziła syna 7 maja, a już w sobotę pojawiła się na żywo w telewizji podczas finału 3. edycji Dance Dance Dance. Młoda mama kilka dni temu opuściła szpital. Zarówno ona jak i maleństwo czują się świetnie, czym podzieliła się z fanami na Instagramie.

Zakochana po uszy w potomku Nowakowska zdecydowała się opuścić go na moment i uświetniła swoją obecnością ostatni odcinek DDD. Wyglądała zjawiskowo w różowej oversizowej marynarce ozdobionej pięknymi guzikami, do której dobrała szerokie spodnie. Włosy gładko zaczesała i wpięła w nie dekoracyjne spinki. Uśmiech nie schodził jej z twarzy. Macierzyństwo bardzo jej służy.

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska – finał Dance Dance Dance 3

Dance Dance Dance 3: Finał. Jakie wieści przekazał Agustin Egurrola?

Na koniec finału Aleksander Sikora przekazał głos Agustinowi Egurroli, który potwierdził, że już jesienią na antenie TVP zobaczymy całkiem nową odsłonę You Can Dance, programu dla utalentowanych tancerzy.

To świetne wieści dla tysięcy utalentowanych tancerzy. Bardzo się cieszę – mówił choreograf.

Na stronie Telewizji Polskiej można już zapoznać się z zasadami i terminami najbliższych castingów.


Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Ida Nowakowska - finał Dance Dance Dance 3

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×