Szukaj

Martyna Wojciechowska po trzech miesiącach nawiązała do ślubu. Szczere słowa o relacji z Kossakowskim

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska celebruje 3 miesiące bycia mężatką. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie z Przemysławem Kossakowskim i odpowiedni do okazji wpis.

Na początku października Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub. Pierwszym zdjęciem z uroczystości pochwalił się szczęśliwy pan młody. Pod jego postem na Instagramie pojawiło się mnóstwo gratulacji. Później dziennikarka zdradziła nieco więcej szczegółów z tego ważnego dnia.

Dziennikarze na samym początku związku nie afiszowali się ze swoim uczuciem. Gdy tylko przekonali się, że ich relacja jest poważna, postanowili podzielić się wielką radością z fanami. Chociaż wszyscy wiedzieli, że łączy ich coś szczególnego i że się zaręczyli, to informacja o ślubie była sporym zaskoczeniem. Do ostatniej chwili utrzymywali w tajemnicy swoje plany, a potem po prostu pokazali zdjęcia z uroczystości.

Martyna Wojciechowska: post 3 miesiące po ślubie z Kossakowskim

Wielu bardzo się dziwiło, że Martyna, która miała opinię kobiety, która nie da się zaciągnąć do ołtarza, zgodziła się wyjść za mąż. Miała już za sobą kilka związków, pięciokrotnie była zaręczona i dwukrotnie odwołała ślub. Okazało się po prostu, że musiała poczekać na odpowiedniego mężczyznę. Takim człowiekiem okazał się Przemek Kossakowski, z którym podróżniczka nadaje na tych samych falach, a ich związek jest pełen zrozumienia.

NAPRAWDĘ SILNY MĘŻCZYZNA NIE BOI SIĘ SILNEJ KOBIETY. Znam te wszystkie żarty na swój temat: „Uciekająca panna młoda”, „Poskromienie złośnicy”. Wielu zastanawiało się, kim musi być mężczyzna, który usidli Wojciechowską, jakie musi mieć cechy, żeby zaimponować kobiecie, która realizowała się w tylu tzw. męskich dziedzinach. Czy będzie lepszy za kierownicą? A może będzie się lepiej wspinał? Tymczasem tym, co mi najbardziej imponuje u mężczyzny, jest dystans do świata i do siebie, niewybujałe ego, WRAŻLIWOŚĆ NA DRUGĄ OSOBĘ I UWAŻNOŚĆ W CODZIENNYM ŻYCIU – powiedziała na temat relacji z mężem.

Po trzech miesiącach od ślubu Martyna nadal jest tak samo szczęśliwa w swoim związku. Więcej, wyznała, że każdy dzień jest lepszy. Najwyraźniej relacja kwitnie, a Wojciechowska dała temu wyraz w poście. Opublikowała zdjęcie z mężem i napisała:

DOKŁADNIE 3 MIESIĄCE TEMU uciekająca Panna Młoda powiedziała TAK
i zostaliśmy małżeństwem.
Choć zarzekałam się, że „to nie dla mnie” to… każdy dzień jest lepszy od poprzedniego!
Czyli jednak warto dać się życiu zaskoczyć.
M. – napisała.

Zdjęcie i post rozczuliły jej fanów, którzy nie ukrywają, że bardzo kibicują jej relacji z Przemkiem Kossakowskim.


Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - 3 miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Mikołajki 2020

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski, Mikołajki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×