Martyna Wojciechowska ma powód do dumy. Marysia idzie w ślady ojca. Internauci ruszyli z gratulacjami

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Marysia, córka Martyny Wojciechowskiej, ma za sobą nie lada osiągnięcie. Podróżniczka o wszystkim poinformowała na Instagramie. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Martyna Wojciechowska w 1997 roku zadebiutowała na okładce magazynu Zwierciadło. Cztery lata później poprowadziła pierwszą edycję Big Brothera, a jej kariera nabrała rozpędu. Potem nadszedł czas na autorski program podróżniczy Kobieta na krańcu świata, którego nowe odcinki powstają do dziś.

Podróżniczka spełnia się nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Kilka miesięcy temu wzięła ślub z Przemkiem Kossakowskim. Wychowuje też nastoletnią Marysię, która w zeszłym miesiącu świętowała 13-ste urodziny. Dziennikarka z tej okazji pochwaliła się w social mediach zdjęciem z dzieckiem. Przyznała, że narodziny córki pozytywnie wpłynęły na jej życie:

Zawsze powtarzam, że macierzyństwo to najbardziej fascynująca, ale też najtrudniejsza podróż w moim życiu. W dodatku bez mapy. Patrzę na Nią, zmieniającą się każdego dnia i jestem najdumniejszą mamą świata. Mam w domu małą Kobietę, o wielkim sercu, która z ciekawością, odwagą, ale też z wielką wrażliwością i empatią dla innych ludzi eksploruje otaczający Ją świat.

Nastolatka jest owocem miłości podróżniczki i jej ukochanego Jerzego Błaszczaka, płetwonurka i rekordzisty Polski w nurkowaniu głębinowym. Zmarł w 2016 roku z powodu choroby nowotworowej.

Zobacz też: Córka nazwała Martynę „lamusem” i się doigrała. Gwiazda ruszyła z kanałem na YouTube! Tematyka to murowany sukces

Martyna Wojciechowska jest dumna z córki. Marysia idzie w ślady ojca

Córka Wojciechowskiej idzie w ślady ojca, czym podróżniczka pochwaliła się w sieci. Opublikowała zdjęcie z nastolatką, w opisie poinformowała, że Marysia zdała egzamin i została płetwonurkiem:

BRAWO MARYSIA! Moja Córka, tuż po 13. urodzinach zdała dziś egzamin… pływająco i została oficjalnie CERTYFIKOWANYM PŁETWONURKIEM (Junior OWD PADI).

Gwiazda dodała, że egzamin odbywał się w wyjątkowy miejscu, czyli w Egipcie. Właśnie tam podróżniczka poznała tatę nastolatki:

Stało się to w wyjątkowym dla nas miejscu w Egipcie, czyli w DAHAB. W bazie PLANET DIVERS, w której wiele lat temu poznałam Jej Tatę i w której Jurek Błaszczyk w 2007 roku przygotowywał się do swojego nurkowania na… 231 m!!! (Był to ówczesny rekord Polski w nurkowaniu głębokim i wynik ze światowej czołówki, uhonorowany nagrodą TRAVELERY National Geographic w kategorii WYCZYN ROKU).

Internauci w komentarzach komplementują osiągnięcie Marysi:

  • Wzruszam się jak patrzę na to zdjęcie i opis, a wiesz, że nie mam tak zbyt często.
  • Cóż za cudowne miejsce na egzamin…gratulacje dla Marysi.
  • Gratulacje!!! Moje marzenie – za 4 lata zrobić takie samo zdjęcie z moim synem.

My również przyłączamy się do tych wpisów i składamy serdeczne gratulacje!


Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem Marysi

Martyna Wojciechowska pochwaliła się sukcesem Marysi

Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska chwali się treningiem Marysi

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski i Marysia nagrali piosenkę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×