Szukaj

Marta Kaczyńska dodała nowy wpis na Instagramie. Reakcja Andrzeja Dudy mówi wiele o ich relacji

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie. Kadr urzekł internautów. Swojego zachwytu nie ukrywa też prezydent Andrzej Duda.

Niedawno media obiegły informacje, że w życiu Marty Kaczyńskiej szykuje się niemała rewolucja. Chociaż córka byłej pary prezydenckiej i jej mąż Piotr Zieliński żyją w związku na odległość, podobno wkrótce ma się to zmienić. Dobry Tydzień podawał, że małżonkowie są zmęczeni ciągłymi dojazdami i postanowili razem zamieszkać.

Marta i Piotr podobno poszli na kompromis. Chcą przeprowadzić się na Mazury do miejscowości, w której się poznali. Tygodnik jest przekonany, że para aktualnie remontuje ich wspólną posiadłość. Nie jest wykluczone, że zamieszkają w niej tuż przed Świętami Bożego Narodzenia.

Marta Kaczyńska dodała nowe zdjęcie. Andrzej Duda reaguje

Marta Kaczyńska na ten moment nie odniosła się do spekulacji. Chociaż jest aktywna w social mediach, nie zamierza komentować prywatnych spraw. Zamiast tego skupia się na swojej pasji, jaką jest robienie zdjęć. Od niedawna publikuje ujęcia, które powstały nad polskim morzem.

Widoki zachwycają internautów. Niestety przez ograniczenia prywatności nie mogą ich komentować, ale chętnie za to klikają serduszka, którymi wyrażają swój podziw dla talentu Marty. Niedawno do grona entuzjastów talentu Kaczyńskiej dołączył także sam Andrzej Duda. Prezydent polubił zdjęcie córki brata prezesa PiS-u, na którym widać spokojne morze, ciemne chmury, łabędzia, a w oddali kogoś na desce.

View this post on Instagram

A post shared by Marta Kaczyńska (@mmkaczynska) on

Andrzej Duda reaguje na wpis Małgorzaty Kożuchowskiej

Warto wspomnieć, że wpis Marty nie jest jedynym, na który Andrzej Duda ostatnio polubił na Instagramie. Pod koniec października prezydent zareagował na post Małgorzaty Kożuchowskiej, która podzieliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem z okresu ciąży. Aktorka w opisie zabrała głos na temat zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Podkreśliła, że chociaż sama nigdy nie usunęłaby dziecka, nie może mówić innym, co mają robić:

Bóg dał człowiekowi wolną wolę. I człowiek z tej wolnej woli ma prawo korzystać, ponosząc wszelkie często bardzo bolesne konsekwencje swoich wyborów. Prawo, które odbiera człowiekowi tę wolność (nawet to ustanowione z dobrych intencji) nie rozwiąże problemu. Zawsze człowiek wyboru musi dokonać sam — przyznała aktorka.

Prezydent był jedną z ponad 120 tysięcy osób, które kliknęły w wirtualne serduszko.


Andrzej Duda polubił zdjęcie Marty Kaczyńskiej

Andrzej Duda polubił zdjęcie Marty Kaczyńskiej

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie morza

Marta Kaczyńska pokazała zdjęcie morza

Martyna Dubieniecka i Marta Kaczyńska na rozpoczęciu roku szkolnego 2019

Martyna Dubieniecka i Marta Kaczyńska na rozpoczęciu roku szkolnego 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×