Była żona Kamila Durczoka wspomina go serią niepublikowanych zdjęć. Tak wyglądali na początku znajomości

Kamil Durczok

Kamil Durczok

Kamil Durczok nie żyje. O śmierci dziennikarza dzisiaj rano poinformował jako pierwszy portal Press.pl. Informacje te  potwierdziła też najbliższa rodzina oraz szpital, w którym odszedł. W sieci byłego męża wspomina Marianna Dufek.

Kamil Durczok był jednym z najsławniejszych polskich dziennikarzy. Karierę rozpoczynał w a latach 90. w lokalnych oddziałach TVP. Szybko jednak trafił na główną antenę i został prowadzącym główne wydanie Wiadomości. Po kilku latach przeniósł się do komercyjnego nadawcy i rozpoczął współpracę z TVN. Tam nie tylko był prezenterem, ale także redaktorem naczelnym Faktów.

Podczas pracy w Telewizji Państwowej poznał swoją przyszłą żonę Mariannę Dufek. Kobieta również jest dziennikarką związaną z TVP Katowice. Para wzięła ślub w 1995 roku, a rozwiedli się w 2017 roku. Nawet po serii skandali z udziałem dziennikarza była żona cały czas stawała w jego obronie.

Tekst we „Wprost” był przekroczeniem wszelkich zasad, ludzkich i etycznych, jakie nas w tym zawodzie obowiązują. Tak samo postąpiłabym, gdyby krzywda spotkała któregoś z moich przyjaciół. Tak się trzeba było zachować. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą. Przede wszystkim z myślą o dziecku, które dla nas obojga jest najważniejszą osobą. Zresztą postawę naszego syna, w tej koszmarnej także dla niego sytuacji, odbieram jak nagrodę. Zobaczyłam, że życiowe wartości dobrze mu się poukładały w głowie.

Była żona Kamila Durczoka pożegnała go serią archiwalnych zdjęć

Małżonkowie doczekali się jednego syna, który otrzymał imię po swoim ojcu. Po wielu latach wspólnego życia podjęli jednak decyzję o rozstaniu. Była żona dziennikarza najpierw opublikowała w social mediach trzy znicze, które pojawiły się na jej profilu tuż po tym, jak media poinformowały o śmierci.

[*] [*] [*]

Posted by Marianna Dufek on Monday, November 15, 2021

Pod tym postem napłynęło mnóstwo kondolencji. Po kilku godzinach postanowiła ona pożegnać byłego męża w jeszcze bardziej wzruszający sposób. Opublikowała serię nieznanych zdjęć z początków znajomości. Widać, że byli wtedy bardzo szczęśliwi. Dodała też, że tak chciałaby go zapamiętać.

Tak zapamiętam. Odpoczywaj spokojnie – napisała.

Tak zapamiętam.Odpoczywaj spokojnie.

Posted by Marianna Dufek on Tuesday, November 16, 2021

Wszystkie te zdjęcie możecie zobaczyć w naszej galerii. Kamil Durczok zmarł w wieku 53 lat. Jeszcze w październiku tygodnik Na żywo informował, że Marianna szykuje się do wydania książki, w której ujawni wszystkie szczegóły małżeństwa.


Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek(1)

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×