Pogrzeb Kamila Durczoka. Była żona zabrała głos. Pokazała, co zostało jej po zmarłym mężu. Wzruszające…

Marianna Dufek

Marianna Dufek

Marianna Dufek, była żona Kamila Durczoka, zabrała głos tuż po pogrzebie znanego dziennikarza. W social mediach opublikowała post poświęcony pamięci zmarłego.

Kamil Durczok zmarł 16 listopada w szpitalu w Katowicach. Informację potwierdziła rodzina dziennikarza. Do szpitala trafił już w poniedziałek w ciężkim stanie. Lekarze do ostatnich chwil próbowali ratować jego życie. Niestety nie udało im się tego dokonać.

Durczok od wielu lat borykał się on ze zdrowotnymi problemami. Najpierw zdiagnozowano u niego nowotwór, z którym udało mu się wygrać. Później pojawiła się depresja i choroba alkoholowa. Ostatni czas nie był dla niego łatwy. Dziennikarz, wiedząc, że jest z nim ciężko, miał przestać walczyć o zdrowie, o czym opowiedziała jedna z bliskich mu osób w rozmowie z Super Expressem.

Wątroba i trzustka mu wysiadły. On już pluł krwią. Wiedział, że jest z nim źle. Poddał się. Nie kontynuował leczenia. Wybrał alkohol – opisała ze szczegółami osoba z otoczenia gwiazdora.

Kamila Durczoka pożegnało w sieci mnóstwo osób. Wzruszający hołd oddała mu w dniu śmierci jego była partnerka – Julia Oleś. Na jej Instagramie można było posłuchać piosenki Franka Sinatry My Way.

Zdjęcia z początków znajomości opublikowała także jego była żona – Marianna Dufek. Nie mogło jej zabraknąć na piątkowym pogrzebie dziennikarza. Zaraz po ceremonii na jej profilu na Facebooku pojawił się wymowny wpis.

Zobacz: Grób Kamila Durczoka tonie w kwiatach. Żegnały go gwiazdy. Tak wyglądał pogrzeb dziennikarza

Marianna Dufek wpisem na Facebooku żegna Kamila Durczoka

Pogrzeb Kamila Durczoka odbył się w piątek 19 listopada. Była to ceremonia prywatna, na wyraźne życzenie rodziny, odbyła się bez obecności mediów. Po uroczystości Marianna Dufek opublikowała za pośrednictwem facebookowego profilu post poświęcony zmarłemu. Dodała zdjęcie anturium z tajemniczą statuetką. Wytłumaczyła, że jest to pierwsza nagroda Kamila Durczoka z 2000 roku – Grand Press dla dziennikarza roku.

Ta nagroda była najważniejsza.
To był początek… – napisała.

W poście oznaczyła kilkoro przyjaciół, którym podziękowała za wsparcie.

Dziękuję za ważną obecność i za to, co za nami.

Wspominała także znanego multiinstrumentalistę, Józefa Skrzeka, który odpowiadał za stronę muzyczną wydarzenia:

Tobie – Józiu, za „muzyczną oprawę młodości” i dzisiejszy piękny dar serca.

Pod postem Marianny Dufek pojawiły się kolejne kondolencje i słowa wsparcia.


Marianna Dufek - wspomnienie Kamila Durczoka

Marianna Dufek - wspomnienie Kamila Durczoka

Grób Kamila Durczoka

Grób Kamila Durczoka

Grób Kamila Durczoka

Grób Kamila Durczoka

Komentarze

  • Muza pisze:

    Nie będę oglądała jak nie będzie chłopaków.,

  • Gość pisze:

    Taki live kogo obchodzi mój źal no właśnie nikogo dłatego trzeba zamknąc te szopke i pora na piersi z kfc które ku..wy i złodzieje zajęły cały sobotni graf4k na masaźe no jak ku..wa przecieź jesteście spakowani w merolu na hawaje a no własn4e zapomniałem i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×