Marcin Hakiel w końcu pokazał nową partnerkę! Podobna do Kasi Cichopek? Ależ skąd – różnica jest widoczna na pierwszy rzut oka

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

Marcin Hakiel, Kasia Cichopek

Marcin Hakiel zapozował ze swoją partnerką. Przestał już ją ukrywać przed opinią publiczną. Jak wygląda nowa wybranka tancerza?

Marcin Hakiel parę miesięcy temu rozwiódł się z Kasią Cichopek. Niedawno ich rozwód został sfinalizowany. Tancerz początkowo nie mógł się pogodzić z zakończeniem związku, jednak z czasem stanął na nogi. Nie bez znaczenia było to, że drzwiami i oknami dobijały się do niego fanki.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. (…) To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił.

W końcu na jego drodze stanęła odpowiednia kobieta, z którą wszedł w związek.

Nie szukał partnerki, ale ta się znalazła. Poznali się przez internet. Spotykają się od trzech tygodni – dobrych kilka tygodniu temu poinformował Pomponik.

Kasia zaakceptowała nową partnerkę ex-męża i mocno im kibicuje.

Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci – zdradziła tygodnikowi Rewia osoba związana z TVP.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Marcin Hakiel w końcu pokazał nową partnerkę

Choć początkowo tancerz deklarował, że nie będzie eksponował związku w social mediach, zrobił wyjątek i wrzucił na Instastory zdjęcie z piękną blondynką. Niestety na wspólnym ujęciu nie widać twarzy jego wybranki.

Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu – napisał w opisie ujęcia.

Nie trudno się domyślić, że bohaterka zdjęcia to ta sama kobieta, która kilka dni temu towarzyszyła Marcinowi we wspólnym spacerze z dziećmi. Wówczas były mąż Cichopek pokazał ją od strony pleców.

Nowe ujęcie zobaczycie w galerii pod tekstem.


Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka

Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka

Marcin Hakiel z partnerką

Marcin Hakiel z partnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×