Tak Kasia Cichopek mówi o nowej partnerce męża. Opowiedziała, jak ukochana Marcina traktuje jej dzieci

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel układają sobie życie na nowo. Wiadomo, jakie zdanie o partnerce męża ma aktorka. Jak kobieta traktuje Adama i Helenkę?

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się po 17 latach wspólnej drogi. Para swoją decyzję oznajmiła fanom, publikując oświadczenie w social mediach. Dla ich sympatyków było to spore zaskoczenie, ponieważ wcześniej nic nie zapowiadało kryzysu. Ich drogi rozeszły się na dobre, a jak na razie, oczekują na rozwód. Pierwsza rozprawa według doniesień kolorowej prasy ma się odbyć już pod koniec sierpnia. Podobno ma być jedynie formalnością, ponieważ już wcześniej małżonkowie dogadali się co do podziału majątku, a także kontaktów z dziećmi.

W czasie rozstania komfort swoich pociech postawili na pierwszym miejscu. Wybrali model opieki naprzemiennej. Oznacza to, że jeden tydzień Adam i Helenka spędzą z mamą, a kolejny z tatą. Jak widać na przestrzeni ostatnich miesięcy, to rozwiązanie się u nich sprawdza.

Kasia Cichopek o nowej partnerce Marcina Hakiela

Kasia i Marcin zaczęli na nowo układać sobie życie. Gwiazda TVP tuż po ogłoszeniu rozstania przeniosła się do nowego mieszkania, pozostawiając mężowi apartament, w którym do tej pory mieszkali całą rodziną. Każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. W kolorowej prasie cały czas pojawiają się doniesienia o tym, że prowadzącą Pytanie na śniadanie łączy coś więcej z Maciejem Kurzajewskim. Sami zainteresowani nie potwierdzili jednak tych doniesień.

W życiu Marcina również miała się już pojawić nowa miłość. Kilka tygodni temu tabloidy poinformowały, że u jego boku znalazła się kolejna kobieta. Teraz tygodnik potwierdza te doniesienia.

Przyjaciele z Zakopanego już pogratulowali Marcinowi nowej miłości. Tancerz szykuje się do otwarcia nowej szkoły tańca, siódmej z kolei, a jeszcze w sierpniu planuje zabrać ukochaną do Gdyni, gdzie mieszkają jego rodzice – informuje Rewia.

Podobno tancerz liczy na to, że będzie ona w jego rodzinnym domu bardziej lubiana niż Cichopek. Rewia informuje, że obecna żona Marcina już na starcie podpadła teściom.

Od samego początku nie byli zachwyceni tym, że dla Kasi opuścił rodzinny dom i przeniósł się do stolicy. Chcą poznać jego nową partnerkę, która, jeśli wierzyć doniesieniom… też jest tancerką – zdradziła osoba z otoczenia rodziny.

A jak na to wszystko, co dzieje się w życiu męża, reaguje Kasia? Okazuje się, że bardzo pozytywnie. Gwiazda TVP cieszy się, że układa on sobie życie na nowo, a najbardziej jest zadowolona z tego, że partnerka Marcina dogaduje się z jej pociechami.

Bardzo cieszy się, że Marcin jest szczęśliwy i że to udziela się dzieciom. Znajomym powiedziała, że życzy mu jak najlepiej, bo widzi, że nowa partnerka jest dobra dla jej dzieci – zdradza tygodnikowi osoba związana z TVP.

Wygląda na to, że gwiazdorskiej parze szybko udało się odnaleźć swoje szczęście po rozstaniu. Pozostaje im jedynie czekać na formalne zakończenie małżeństwa.


Marcin Hakiel

Marcin Hakiel

Cichopek i Kurzajewski zapomnieli o gościach

Cichopek i Kurzajewski zapomnieli o gościach

Marcin Hakiel na randce

Marcin Hakiel na randce

Komentarze

 • Magda pisze:

  Narcyz, niedojrzaly chłopiec nie facet!

  • Gość Wiola pisze:

   On jest paskudny.Wielka glowa

  • GośćAn pisze:

   Nie rozumie nagonki na p.Marcina.

  • Milenka pisze:

   Pamiętajcie !!!Nie wolno zmuszać nawet brzydkiego lesera i obiboka niskiego do związku z tą baba ani nikogo innego zmuszać nie wolno do niej.i dla niczego .

  • Gość pisze:

   A ja myślę, że bardzo dojrzały, odpowiedzialny. ale kursy nie typ macho, tylko dobry chłopak, kochający rodzinę. Kaśce się wsciek macicy włączył, to szuka kołka do ekipy, ale jeszcze zatęskni za spokojem, jak jej zrobi pelaś kurzajewski jesień sredniowieczay

  • Gość pisze:

   Mysle że wina jest po środku. Co do urody? P. Marcin trochę zbiedniał wizerunkowo, ale i P. Kasia gorzej wygląda. To przyczyna ich problemów. Nie chcą już być razem, to niech nie będą. Ja osobiście nigdy nie przepadałam za nimi.

  • Gość S.. pisze:

   Każdy oskarża Kasię o zdradę a ta zdrada to była z innej strony. Podobno taki był zakochany ale szybko znalazł inną.

 • gość pisze:

  Kto wymyśla te historie?

 • Gość pisze:

  Co mnie to obchodzi

 • Gość pisze:

  A kogo to. On wygląda jak niepełnosprawny pod każdym kontem

 • Gość pisze:

  Ludzie zajmicie się swoim życiem to jest ich sprawa skoro zadecydowali że się rozwodzą to jest ich sprawa a wy tylko jedziecie po nich mają prawo ułożyć sobie życie na nowo a was to powinno najmniej interesować

  • Gość pisze:

   Ich sprawa?oni na tym szumie wokół siebie jeszcze kupę kasy zarobią, sami s

   Co piszesz tu?oni sami się wystawiają i kupę kasy jeszcze na tym zarabiają będąc na językach a poza tymsami sobie zdjęcia robią iwstawiaja gdzie się da a najlepiej w majtkach samych żeby przyciągnąć uwagę……

  • Gość pisze:

   Popieram

  • Niezainteresowana pisze:

   Dokładnie tak samo myślę. Nie pierwsi nie ostatni. A ten temat wałkowany jest od miesięcy! Po co ta krytyka jego i jej. Nikt nie jest idealny. I przestańcie obrażać ludzi niepełnosprawnych!!!!

 • Gość Ewa pisze:

  Za co ją kochać?Jak chodzi na boli łajdaczka

  • Gość pisze:

   Może to on chodzi,jak na razie to on chwali się nową partnerką a nie Kasia nowym partnerem bo nikt nie wie czy jakiś wg jest tylko ludzie snują domysły

  • Gość pisze:

   Glupia jesteś Ewo jak but z lewej nogi przestań obrażać ludzi są spoko zajmij się sobą

  • GośćOlekk pisze:

   Kobieto Katarzyno ale fundujesz do konca zycia dzieciom traume. Niech dorosna to wtedy ci pokaza . Pamietaj obudz sie co Bog złączyl niech czlowiek nie rozdziela. Kariera szybko minie i lata zleca a ty jak Gorniak czy willas zostaniesz samasama sama

 • Gość pisze:

  Zdrowia źyją w wolnych związkach a wiec kazdy źyje z kim chce aha żona wyjechała za granice tylko szkoda źe męźa zapomniała on na majorce 6zł tylko ferraro brak ha ha i to tyle

  • Gośćeeee pisze:

   Eee co mu się dzieje z jedną stroną twarzy? Porażenie nerwu czy jakie wylew? Uśmiech wygląda jak jednostronny grymas.

 • GośćAga pisze:

  Tam niema miłości tam jest kasa on dalej kocha Kasię

  • Dorosła pisze:

   On jest mentalnie jeszcze z żoną, kompletnie nie gotowy na nowy związek, a już oznajmia wszem i wobec o przedstawieniu… jak ją nazwać, bo chyba nie nową partnerką najbliższej rodzinie ?! Nie mogę nazwać tego chłopca facetem, to są jaja !!!

  • Gość pisze:

   Ja też tak sądzę.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×