Kilka dni po rozwodzie z Kasią Cichopek, a tu takie zdjęcia. Marcin Hakiel na spacerze z tajemniczą blondynką

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel

Marcin Hakiel i Kasia Cichopek nie są już małżeństwem. Rozwiedli się na pierwszej rozprawie, która miała miejsce 25 sierpnia. Emocje fanów jeszcze nie opadły, a tancerz już pochwalił się wymownym zdjęciem.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek kilka dni temu zakończyli swoje małżeństwo. Parą byli przez 17 lat, z czego niemal 14 spędzili jako mąż i żona. Doczekali się dwojga dzieci, a ich związek błyszczał przykładem w show-biznesie. Kilka miesięcy temu poinformowali, że podjęli decyzję o rozstaniu. Ich oświadczenie było sporym szokiem dla fanów. Do końca mieli oni nadzieję, że tę relację uda się jeszcze uratować. Tak się jednak nie stało. Dziś każde z nich na nowo układa sobie życie.

Rozwód i dogadanie ostatnich łączących ich kwestii przebiegło bez zarzutu. Tancerz i gwiazda TVP zgodnie podzielili się zgromadzonym majątkiem oraz opieką nad pociechami. Nie chcieli też przed sądem orzekać o winie:

Kasia i Marcin uzyskali rozwód. Rozstali się za porozumieniem stron. Para uzgodniła szczegóły rozwodu znacznie wcześniej, więc o kłótniach i jakichkolwiek oskarżeniach nie było mowy – mówiła Aldona Wleklak (agentka Cichopek) w rozmowie z Jastrząb Post.

Marcin Hakiel tuż po rozwodzie spędza czas z tajemniczą blondynką

Marcin na samym początku nie ukrywał, że po rozstaniu było mu bardzo ciężko. W wolnych chwilach zaczął utrzymywać coraz bliższy kontakt z fanami, a nawet pochwalił się, że nie brakuje mu adoratorek.

Mam trochę propozycji na Instagramie (śmiech). Kumple się teraz ze mnie śmieją, że jestem jednym z bardziej znanych rozwodników. Nie nadążam czasem z odpisywaniem. […] To jest do mnie novum. Kilka dni po opublikowaniu oświadczenia (o rozstaniu) zaczęły do mnie przychodzić wiadomości. Najpierw było po dwadzieścia. Kiedyś było po sto ileś. Dostaje wiele ciężkich historii. Po tym, co ja u siebie opublikowałem, pisze do mnie bardzo dużo kobiet. Mówią o tym, co przeżyły. Muszę przyznać, że moja historia nie jest ciężka (w porównaniu z nimi). Z niektórymi porozmawiałem. Nawet gdzieś na jedną kawę się spotkaliśmy – wyjawił w programie Miasto Kobiet.

Jakiś czas temu kolorowa prasa zaczęła informować o tym, że serce Marcina jest już zajęte. Pisano, że właśnie w sieci poznał kolejną partnerkę, która również ma dziecko. Jak zareagował na pytanie o nowy związek?

To jest intrygujące pytanie, bo też często o tym na terapii rozmawiam. Aktualnie byłoby to trudne. Gdzieś tam jest taka pusta przestrzeń dla mnie w tej sferze i myślę, że przez jakiś czas tak zostanie, to jest za świeże – mówił Plejadzie.

Od czterech dni Marcin jest już po rozwodzie, a na jego profilu pojawiło się bardzo intrygujące zdjęcie. Możemy zobaczyć go na spacerze z córeczką. Obok nich idzie tajemnicza blondynka ze swoją córeczką. Podpisał je wymownym hasztagiem.

To był dobry dzień – czytamy.

Wygląda na to, że Marcin nie zamiaru rozpamiętywać przeszłości i rusza do przodu. Kim jest towarzysząca mu kobieta? Tego nie wiemy. Pozostaje czekać, aż wyjawi to sam zainteresowany. Zdjęcie, jakie opublikował Marcin w social mediach, zobaczycie w naszej galerii.


Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka

Marcin Hakiel i tajemnicza blondynka

Marcin Hakiel pozuje dzień przed rozprawą rozwodową

Marcin Hakiel pozuje dzień przed rozprawą rozwodową

Marcin Hakiel na randce

Marcin Hakiel na randce

Komentarze

 • Twardy członek. pisze:

  No dalej ,jak rudy dzieciorób.
  Druga,trzecia itd.

  • Gość pisze:

   A co sobie chlop ma żałować to baba miała świąd macicy.Kaska szuka milionera. Kurzaj ma ja daleko w dopie stać go na młodsza.Nie takk szybko Kaśka znajdzie mena. CHLOPY WIEJA OD BAB Z DZIECMI. W DOPIE JEJ SIE PRZEWTOCILO..ROZUM MA W CYCKACH TO ZBYT MAŁO.

  • GośćAA pisze:

   To ona go zostawiła.Ma prawo ułożyć sobie życie na nowo i przekona się wkrótce że wyjdzie mu to na dobre.b

  • Gość pisze:

   Coooo?

  • Gość pisze:

   Ma prawo do ulozenia sobie zycia .To katarzyna prosiła o wolność, wprowadziła się z domu i tyle w temacie ,całe życie ma Pan Marcin po niej płakać? A ona wiecznie szczęśliwa bo sie znudziła ją rodzina .A jak sama mówi ma gdzie dzieci podrzucic, choć ma opiekę co 2 tydzień. Panie Marcinie to żona Was zostawiła więc, puki Pan jeszcze młody życzę aby Pan znalazł wreszcie odpowiednia partnerkę. A ojcem jest Pan wspaniałym. Dużo szczęścia i nieobludnej miłości życzę.

  • Iwoneczka pisze:

   Nie zawsze małżeństwa rozstają się przez zdradę współmałżonka…..coś się niestety/ /wypaliło/to się zdarza ważne aby obydwoje rozstali się w miarę tak aby nie krzywdzić wspólne dzieci….

  • Gość pisze:

   Ludzie,czy wy naprawdę nie macie własnego życia czy to jakaś chora zazdrość wami kieruje jak można wypisywać takie bzdurý!!!!!

  • GośćOla pisze:

   Brzydki i głupi.Natura niczym wyjàtkowym go nie obdarzyła.Pustosan tsku co to gra nadal małolata.pobawi sié i dalej wcog a potem znajdzie zawsze łatke dla następnej partnerki jak nie wyjdzie.do tych co komentujà jego źone.Ona wporòwnaniu znim to i ma wyglàd i teź rozum czego hwmu brakuje.Pozarym to źe §wietnie jej sié pracuje z kurzajewskim nie oznacza od razu że musi mieć z nim tomans.ludzie pracujäz ròżnymi ludžmi i czy wszyscy majà z nimi mieć od razu romanse nonsrnsy durni tylko wypisują.Moźna sié lubieç i tyle wtemacie.bo to praca i przed kamerą trzeba przecież być miłym .Ale od razu że romana to ten jej mąź i ci co tak bredzą powinni sié czymś lepiej zająć by troche głowa lepiej pracowała.

  • Gośćkamil pisze:

   Ale on jest dziwaczny jakiś i ta chmara kobiet ktòra go podziwia.To jakiś źart? Co wy w tym człowieku widzicie oślepnełyście to kupcie sobie nowe okulary lepiej. Toç to zadufany w sobie dziecial ktòry kradnie komuś czas poczym robi tak by całą wine przypisaç na kogoś innego.Takie dzieci méźczyźni to przypadki typowe już.

  • GośćMarek pisze:

   On sobie niczego nie żałował i nie żałuje to małolat co nie wiele ma do powuedzenia bo niedoròsł od cycki mamy.

  • GośćGos pisze:

   Przecież to może być koleżanka,sąsiadka….po co te osądy domniemane?

  • Gość pisze:

   Przecież to może być koleżanka,sąsiadka….po co te osądy domniemane?

 • Bbc... pisze:

  Ja niewiem czy pamietacie ale Ja juz jakis czas temu pisalam ze Kasia niezdradzala Hakiela i ze obrazacie Ja bezpodstawnie jakbyscie mieli mozgi to byscie tak nie postepowali ale wszystkim tak ublizacie i nadal tak piszecie

  • Stachu pisze:

   Jakbyś miała mózg to wiedziałabyś, że z czasownikami piszemy osobno, więc nie ubliżaj innym.

  • Dana pisze:

   Skąd wy wszyscy znawcy wiecie kto kogo zostawił. Kasia dawno mówiła że nie zdradziła męża. To on obnosi się z kwiatami i te jego żenujące xdjecix i wpisy.

  • GośMagda pisze:

   Naucz się pisać po polsku.

  • Gość pisze:

   Nie znając prawdy i szczegółów z ich życia to co… najlepiej opluć i wdeptac w ziemię bezpodstawnie niewinną kobietę! Chamstwo i prostactwo a nie komentowanie!

  • Gość pisze:

   TO PO CO ZE STARA KURZAJA W LOCIE PRAWIE TASMY UTAJNILI BUAHAHAHA… KONIOWI TO ZAMELDUJ

  • GośćGrześ pisze:

   Głupole co to nie majä nic dobregl do roboty tylko szkalowanie innych.Ani ona go niezostawiła bo on od dawna sié nià nie interesował bo już kreował sié na singla małolata ani on bo wieycznie był jak singiel i niedojrzały.zz gowniażem nigdy nic nie wyjdzie w zwiàzkach bo do tego potrzeba dojrzałošci ktòrej jrmu brakuje.lansowanie na zdkecuach nic nie pomorze bo od dawna kaźfy màdry dobrze wie że najlepiej to wychodzi sié tylko na zdjéciach.Nic dodać wtym temacie.Wspòłczucie jego żonie sié należy choć i moźe dobrze bo zmàdrzała i wkoñcu miała dzieciaka dosyć.Dama lepiej bez niego sobie radzi to tylko wprawdzie ojciec jej dzieci czyli dawca plemnikòw.😃🤣

 • Gość pisze:

  A ona co??? Mężatka dająca innemu! On jest po rozwodzie wiec ok niemam pytań 😘

 • JO pisze:

  To kto kogo tu zdradził, zostawił???
  Pani Kasia umieszcza zdjęcia swoje i z dziećmi, a pan Marcin tylko z nowymi „koleżankami”, których jest tyle, że nie nadąża się umawiać.

  • Gość pisze:

   To Pan Marcin ma zdjęcia z dziećmi i dobrze że piszesz z,,koleżankami,,nie wiesz czy z nowymi ? Pracuje to ma koleżanki, może z wcześniejszych lat szkolnych ? Nie porównuj zdjęć i afiszowania się kaczki z Panem Marcinem .Katarzyna na bankietach w towarzystwie Kurzeja ,wieszala sie na nim az byl zażenowany .na wczasach sama na zdjęciach mimo że pojechała z dziecimi . Jest dobrym tata do którego dzieci lgna .Dajcie żyć człowiekowi. Kasia ma o czym marzyła -wolność na zawsze ,oby nie do końca życia, bo samotność to straszna rzecz .

  • Gość pisze:

   Nareszcie zmadrzal i nie rozpacza bo nie ma po kim

 • Zenobia pisze:

  Chyba gdy nie miał pan szczęścia do atrakcyjnych kobiet z tego co dało się zaobserwować tylko że to niewielu obchodzi. Współczuję i gratuluję wolności

 • GośćAnkaaaa pisze:

  Brawo Marcin…

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak inni naturalna uroda uśmiech rzęsy oby im się udało bo ja pierd..le te graźyny i janusze na kanapie idealnie pasują z tymi ze śniadaniówek smuda wyleciał z wieczystej ale gwiazda na wózku widłowym dalej jeździ a ten deb..l i ta krety..ka dalej przybijają żółwiki 100t źa 30tys na s5 mozna moźna i na kebab jest ha ha i to tyle

  • GośćBaska pisze:

   A co to kogo obchodzi co robi pan Hakiel? Albo jego b.zona?Dosyc juz tych ” wiadomosci” o tej parze.

 • E pisze:

  RĘCE OPADAJĄ CZYLI: ON TO MOŻE MIEĆ SZYBKO JAKĄŚ PANNE I JEMU WOLNO I WYPADA….?! A JAK CICHOPKOWA POJAWI SIĘ…. Z KIMŚ TO JĄ LUDZIE ZJEDZĄ…. NO MASAKRA CO ZA KRAJ!

  • dotarlo?? pisze:

   BO TO ONA BYLA PRZYCZYNA ROZWODU.. TO ZE OBOJE Z KURZJEM UTAJNILI NAGRANIA O TYM SWIADCZACE NIE ZMIENIA PRZYCZYNY PODANIA PRZEZ HAKIELA O ROZWOD!!!! ON SIE Z NIA ROZSZEDL Z PWODU JEJ ZDRADY!!!

  • Gość pisze:

   Jest wolny Po rozwodzie.Pani Katarzyna to rozkapryszona lala ,miala za dobrze Dusila sie z dobrobytu

  • Gość pisze:

   E o czym ty piszesz ? Przeciez Pan Marcin dopiero teraz ma zdjecia z nowa dziewczyna ,caly czas opiekowal sie dziecmi i byl daleki od szczesliwego ,a kasia prosila o wolnosc bo chciala byc niezalezna jak panna . Zdjecia z partnerem od odejscia i opuszczenia rodziny i autoreklama siebie z wiecznie przypietym usmiechem na twarzy to mowi samo za siebie .Dlaczego osadzasz Pana Marcina ze ma ,,szybko ,,jakas panne , Dopiero po trwalym ustaniu zycia w zwiazku , znalazl wartosciowa kobiete , ma prawo byc szczesliwy bo przyszedł czas na nowy rozdział w życiu . Mam nadzieję że nie obłudny,4 dni przed rozstanie Kasia z uśmiechem na twarzy uchwaliła się jaka to szczęśliwa, jaką zgraną są rodziną , jacy rozumiejący się wszyscy idealnie ,aż tu 3 dni po , ,,rozstanie,,bez komentowania bo w ciągu 3 dni wszystko nie pyka i odeszła, zostawiła dzieci ,męża któremu przysięgała bo chce więcej wolności która miała imię .Życzę wszystkiego dobrego Panu Marcinowi i Pani Kasi .

  • Gość pisze:

   Ona go zostawiła to ma prawo sobie kogoś znaleźć dlatego mu wypada

  • Gość pisze:

   Czytam komentarze i jest turaj pomieszanie z poplątaniem..fakt 1..to cichopkowi swęd-iała puzda..to cichopek go zostawiła..prasa jest bezlitosna nawet chdodzili po sasiadach Kurzajewskudgo i wypytywali czy ona bywa u niego..widzieli że bywa..po co mężatka chodzi do fCeta? Chodzi aby zrobić skok w bok! Nie czafujmy się..kwestia kolejna..Hakiel nie miał takich akcji jak cichodajka..dopiero kiedy się wyprowadziła z do.u pokazywali jakies zdjecie jak rozmawia z kobieta..mial prawo!! Hakiel był skupiony na dzieciach a ona nawdt jak była z dzisćmi to nawet w urllpie robiła sobie reklamę tfu..co mogę powiedzieć ..ona nie jest atrakcyjną kobietą to taki konus , krotkie nogi niepropircjonalnie zbudowana..miernota..kompletna..chłop nie musi kupować mleczarni aby się mleka napić..będzie skakać z łóżka do łóżka taki ją czeka los którego sama chciała..

  • GośćFranio pisze:

   On może , przecież znudziło się jej spędzanie czasu z rodziną, chciała swobody to ją ma stara pinda. Oj ciężko jeszcze zapłacze, dzieciaki rosną i oby też nie zachciały dać jej tej upragnionej swobody i wtedy wg. życzenia zostanie sama

  • Gość magda pisze:

   On jest po rozwodzie to może ona poszła w długa w małżeństwie

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować