Szukaj

Nowy związek Marceliny Zawadzkiej i Tomasza pod lupą kolorowej prasy. Fani już zdążyli poznać jej nowego przystojniaka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka jest w nowym związku — donosi Twoje imperium. Co wiadomo na temat tej relacji? Od jak dawna trwa? Tygodnik podaje szczegóły.

Marcelina Zawadzka stara się być w stałym kontakcie z fanami. Właśnie dlatego prowadzi konto w mediach społecznościowych, gdzie zdradza wybrane kulisy ze swojej codzienności, a także poleca ciekawe produkty. Tak jak niedawno, gdy zachęcała obserwatorów do sięgania po biżuterię, która pomaga zachować lato cały rok:

Według mnie prawdziwa wyjątkowość tej pory roku to wspomnienia, wyjątkowe chwile… Chyba żadne inne miesiące w roku nie obfitują w tyle pięknych momentów. Lato sprawia, że do szczęścia naprawdę nie potrzeba wiele… a te momenty, wspomnienia możemy przywoływać np. biżuterią.

Pod koniec sierpnia gwiazda zakończyła sezon urlopowy i z rozpędem wróciła do pracy. Do studia Pytania na śniadanie przyjechała na motorze. W skórach i z czerwonym szalikiem wyglądała rewelacyjnie.

Marcelina Zawadzka jest w nowym związku?

Pomimo że Zawadzka w social mediach chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia, nie wypowiada się na temat związków. Twoje imperium donosi, że chociaż niedawno prezenterka była singielką, jej serce skradł przystojny mężczyzna. Jest nim Tomasz, z którym niedawno spędziła wakacje:

Gwiazda TVP2 i ten mężczyzna w sierpniu br. bawili się z grupą przyjaciół na jednej z greckich wysp. Sprawiali wrażenie pary, która bardzo sobie ceni czas spędzony w swoim towarzystwie. Nie szczędzili sobie czułych gestów, a  nawet namiętnych pocałunków — czytamy w tygodniku.

Fani gwiazdy zdążyli już poznać jej nowego przystojniaka. Marcelina na swoim Instagramie pokazała jedno ze zdjęć z Tomaszem, to jednak szybko zniknęło z jej profilu. Czy rzeczywiście para jest w związku? A może łączy ich tylko przyjaźń? Zarówno agent prezenterki, jak i jej rzekomy partner nie chcą się wypowiadać na ten temat. Na oficjalne potwierdzenie tych doniesień trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Pewne jest za to, że nowy partner Zawadzkiej idealnie wpisuje się w gust gwiazdy. Jest niemal tak samo przystojny, jak jej poprzedni ukochani, Rafał Jonkisz oraz Mikołaj Roznerski.


Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy

Marcelina Zawadzka na motorze podjechała do pracy

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Marcelina Zawadzka – jesienna ramówka TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×