Szukaj

Marcelina Zawadzka jednak nie wraca do „Pytania na Śniadanie”. Zastąpi ją gwiazda TVP Info

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka nie wraca do Pytania na Śniadanie — donoszą wirtualnemedia.pl. Kto ją zastąpi? Nową prowadzącą ma zostać jedna z gwiazd TVP Info.

Marcelina Zawadzka jest zamieszana w aferę związaną z tzw. karuzelą vatowską. Gdy w mediach zaczęło się pojawiać coraz więcej artykułów na ten temat, gwiazda wydała oświadczenie, w którym odpowiedziała na zarzuty. Napisała, że początkowo nie planowała zabierać głosu do momentu, w którym sprawa się nie skończy. Zmieniła zdanie, gdy zauważyła, że są powielane w jej ocenie nieprawdziwe informacje.

Miss podkreślała, że nigdy świadomie nie dokonała żadnej czynności, która mogłaby łamać prawo:

Ta sprawa miała miejsce w 2017 roku. Chcę Was zapewnić, że nie dokonałam świadomie jakiejkolwiek czynności, która byłaby sprzeczna z prawem. Od wielu lat funkcjonuję w podobny sposób i zawsze robię to uczciwie, co jest bardzo ważne dla mnie, dla Was i osób, z którymi współpracuje.

Marcelina napisała, że nie jest jej łatwo czytać oskarżenia na ten temat. Na szczęście wspierają ją internauci, którym podziękowała za pomoc. Niedawno Zawadzka informowała swoich fanów, że wkrótce wróci do Pytania na śniadanie. Zaznaczała, że lada moment znów się pojawi na antenie.

Marcelina Zawadzka nie wraca do Pytania na Śniadanie

Chociaż wielu sympatyków prowadzącej czeka z utęsknieniem na jej powrót do śniadaniówki, wirutalnemedia donoszą, że tak się nie stanie. Podają, że Marcelina Zawadzka nie wróci do Pytania na Śniadanie

Portal twierdzi, że z informacji, które udostępnia Centrum Informacji TVP wynika, że trwają prace nad nowym projektem, w którym miałaby wystąpić Marcelina. Nie jest jednak pewne, kiedy powstanie. Mówi się, że do momentu wyjaśnienia sytuacji prawnej, Zawadzka nie ma szans na powrót do telewizji:

W tej chwili Marcelina ma status oskarżonej, zasiada na ławie oskarżonych. Nikt w TVP nie wyobraża sobie, żeby mogła w tej sytuacji prowadzić program śniadaniowy, niezależnie od tego, czy jest winna, czy nie. Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje — podają portalowi osoby z redakcji Pytania na śniadanie.

Podobno jest już osoba, która zajmie miejsce Marceliny w Pytaniu na śniadanie. Ma to być Małgorzata Opczowska z TVP Info. Dziennikarka ze stacją informacyjną jest związana od lutego zeszłego roku. Wcześniej pracowała w TVP Kraków.

Uważacie, że to dobra zmiana?


Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką

Małgorzata Opczowska zastąpi Marcelinę Zawadzką

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Marcelina Zawadzka przed studiem Pytania na śniadanie

Dodaj komentarz

 • irek pisze:

  Fajna babka ale co z tego jak uwikłana w jakieś przestępstwo, pracodawca po prostu nie chciał się narażać na krytykę i tyle

 • Marcin pisze:

  jeżeli „piękna” dziewczyna jest większość życia sama, bo kolejni od niej odchodzą- to pewnym jest, że jest z nią „coś” nie tak 😉

 • Gość pisze:

  Bardzo dobra zmiana. Na Zawadzką nie dało się patrzeć. Robiła cały czas głupie miny. A jak coś mówiła to nie wiadomo co. Powinna iść do logopedy. Ona nie wypowiada się tylko bełkocze. Czy nikt tego nie widzi? A co do wyglądu to są 100 razy ładniejsze dziewczyny od niej.

 • Gość pisze:

  Mega sztuczny wygląd ma

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×