Marcelina Zawadzka podniosła temperaturę gorącymi zdjęciami w bikini. Pandemię spędza na rozgrzanej plaży

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka odpoczywa w ciepłym kraju, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcia, na których pozuje w bikini. Internauci są zachwyceni wpisem.

Marcelina Zawadzka przez pięć lat była jedną z czołowych gwiazd TVP. Prowadziła Pytanie na śniadanie, gdzie zyskała wierne grono fanów. Chociaż ci czekają z niecierpliwością na jej powrót na szklany ekran, nie dojdzie do niego w najbliższym czasie. Gdy media zaczęły obiegać informacje, że prezenterka jest zamieszana w tzw. karuzelę vatowską, Telewizja Polska zawiesiła z nią współpracę.

Wirtualne media już jakiś czas temu podawały, że dopóki gwiazda ma status oskarżonej, nikt w TVP nie wyobraża sobie, by mogła być gospodynią programu śniadaniowego, niezależnie od tego, czy jest winna czy nie:

 Trzeba poczekać, aż sprawa się wyjaśni i wtedy będą zapadały decyzje — informowały wirtualne media osoby z redakcji Pytania na śniadanie.

Marcelina Zawadzka w bikini odpoczywa w ciepłym kraju

Pomimo że fani nie mogą oglądać Zawadzkiej na ekranie, wciąż mogą ją śledzić jej poczynania w social mediach. Gwiazda stara się być aktywna na Instagramie, gdzie odsłania wybrane kulisy życia prywatnego. Niedawno właśnie tam poinformowała o śmierci babci.

Marcelina Zawadzka w nowym wpisie przekazała, że dochodzi do siebie w ciepłym kraju, gdzie odpoczywa wraz z przyjaciółmi. Jest wdzięczna za to, że na ich pomoc zawsze może liczyć:

Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest 5 najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać aby żadnej z nich nam nie zabrakło. Mam szczęście. Ogromne szczęcie. Moi przyjaciele zabrali mnie tam, gdzie pielęgnujemy każdego dnia każdą z tych rzeczy. Jestem szczęśliwa i kocham, jestem bezpieczna i zdrowa, i jestem wśród przyjaciół.

Miss Polonia dodała, że przez najbliższe dni postara się wysłać internautom trochę słońca, radości, a także dobrej energii:

Dzieli mnie dzisiaj z Wami około 10tysiecy kilometrów i kilkanaście stopni Celsjusza. Dlatego też postaram się wysyłać Wam trochę słońca, radości i szczęścia, bo dobro to jedyna rzecz, która się mnoży gdy się je dzieli. Życzę Wam tak wspaniałych ludzi wokół siebie jakich ja mam.

Zachwyceni fani komplementują gorące zdjęcia ślicznotki:

  • Być Twoją koleżanką to dla mnie ogromne szczęście i zaszczyt. Pięknie wyglądasz.
  • A co to za syrena? Piękne widoki.
  • Ale jesteś fajna. Miłego urlopu.

Dołączamy się do wpisów i także życzymy Marcelinie przyjemnego odpoczynku.


kurs makijażu z Marceliną Zawadzkąmakijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

kurs makijażu z Marceliną Zawadzką

Marcelina Zawadzka na motorze

Marcelina Zawadzka na motorze

Komentarze

  • Anna pisze:

    Nie można powiedzieć, że nie, bo jest zgrabna, dość ładna, ale tylko to? Tylko zdjęcia, pozowanie, rozbieranie? Kiedy przestaniemy żyć tak mało istotnymi sprawami, a zaczniemy żyć naprawdę? Dla świata, dla ziemi, dla umysłu i wrażliwości…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×