Marcelina Zawadzka zabrała się za remont mieszkania przed samymi świętami. Pokazała więcej niż widać na zdjęciach paparazzi

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka wykorzystuje czas kwarantanny maksymalnie. Nie dość, że wysprzątała mieszkanie na błysk, to jeszcze zabrała się za odświeżanie balkonu. Prawdziwe szaleństwo!

Marcelina Zawadzka izoluje się jak większość społeczeństwa. Wychodzi z domu wtedy, kiedy naprawdę musi, lub kiedy idzie do pracy. Już od dawna jest jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie i niewątpliwie też gwiazdą TVP.

Zawadzka codziennie umila widzom poranki, prowadząc popularny program. Ekipa Pytania na śniadanie wciąż jest w gotowości, a śniadaniówka nie została zdjęta z anteny. W najbliższym czasie nadal będzie emitowany, co potwierdziła Ida Nowakowska. Oczywiście zostaną podjęte wszelkie środki ostrożności.

Zawadzka codziennie pędzi do pracy, uzbrojona w maseczkę i rękawiczki, a potem szaleje z porządkami.

Marcelina Zawadzka postanowiła odnowić balkon

Na najnowszych zdjęciach, które opublikowała na Instagramie, Zawadzka w białym kombinezonie i samych skarpetkach, odmalowuje swój balkon- pokazała więcej, niż widać na zdjęciach paparazzi z ulicy, bo na nich nie widać tego, co pokazała gwiazda. W poście zwierzyła się, że w mieszkaniu już wszystko na wysoki błysk, łącznie z oknami i pora na remont balkonu.

Prezenterka najwyraźniej ma świetną zabawę, kiedy maluje ścianę na jasny róż. Zaoferowała także swoją pomoc, zaraz po kwarantannie, jak tylko ktoś będzie w potrzebie. Szaleństwo porządków wiosennych chyba ją trochę poniosło.

Porządki w domu – zrobione, okna umyte, przyszła pora odświeżyć balkon #balconylife #ilovepink niezła zabawa, kto nie zdąży z remontem podczas kwarantanny polecam się zaraz po niej – napisała.

Obok jej postu nie mogli przejść obojętnie internauci. Rozbawiona Zawadzka, cała w farbie, to widok niecodzienny. Przyzwyczaiła nas raczej do nienagannych stylizacji.

  • Jaki CZAAAD, chcę tam sesję !!! – napisała Basia Kurdej-Szatan.
  • …ja też dziś z pędzlem i śrubokrętem na balkonie siedziałam.
  • Hihi super pomysł. Super kolor.
  • Też zabrałam się za malowanie! Tylko, że płotu i to na biel – piszą rozbawieni.

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Marcelina Zawadzka odnawia balkon

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×