Mama Mateusza Murańskiego przerwała milczenie po jego śmierci. Wyjaśnia, co naprawdę stało się z jej synem

Joanna Godlewska-Murańska, Mateusz Murański

Joanna Godlewska-Murańska, Mateusz Murański

Mama Mateusza Murańskiego przerwała milczenie po jego śmierci. Zamieściła nowy post w social mediach. Czego się z niego dowiadujemy?

Mateusz Murański zmarł 8 lutego. Przyczyną śmierci 29-letniego aktora/fightera mieszanych sztuk walki był ekstremalny nocny bezdech, o czym jego tata, Jacek Murański, opowiedział w rozmowie z serwisem salon24.pl.

Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował, ale lekarka nie rozwinęła tego, szczegółowe wyniki sekcji zwłok będą za około pół roku. Wiemy, że w jego żołądku nie znaleziono żadnych lekarstw. W domu nie było żadnego oxycodonu. Boli mnie, że pamięć po Mateuszu jest hańbiona podawaniem kłamliwych informacji – ujawnił Jacek w wywiadzie.

W oczywisty sposób Jacek odniósł się do fałszywych plotek, jakoby Mateusz miał przedawkować jakieś leki ze względu na depresję. Laluna Unique, gwiazda Królowych życia, spekulowała, że młody Murański miał się źle czuć przez hejt, którego ofiarą padł.

Mama Mateusza Murańskiego przerwała milczenie

Rodzice Mateusza na długi czas wycofali się z social mediów, by móc pożegnać syna w samotności i ciszy. Jako pierwszy wrócił do nich Jacek. Mężczyzna raz po raz publikuje wpisy, w których wspomina swoje dziecko. W niedzielę na zabranie głosu zdecydowała się mama zmarłego mężczyzny, Joanna Godlewska-Murańska. Pani Asia udostępniła internetowe komentarze autorstwa swojego męża. Jacek wyjaśnił w nich, że jego ukochany syn zmarł nie przez hejt, lecz wskutek wypadku związanego z jego chorobą.

Dlaczego Joanna zdecydowała się udostępnić takie materiały? Wytłumaczyła to w ten sposób:

Wiele życzliwych osób pisze do nas, kierowanych odruchem serca i empatią, co bardzo doceniamy.
Ale właśnie w obronie dobrego imienia naszego ukochanego syna Mateusza i w celu zahamowania pomówień i plotek na temat jego NAJDALSZEJ PODRÓŻY, jestem zobowiązana w tym poście wyjaśnić i wytłumaczyć ten tragiczny wypadek, tak jak to rzeczywiście wyglądało i pokazać perspektywę życia i cudowne plany założenia rodziny przez Matiego z jego ukochaną.

W dalszej części wpisu poprosiła czytelników o to, aby nie oceniali Mateusza na podstawie plotek:

Nie oceniajcie na podstawie plotek, domniemań i plugawych ludzkich języków…
Swoimi codziennymi działaniami i dobrym sercem, pokazujcie człowieczeństwo, pomagajcie potrzebującym i nie dajcie się LUDZKIM JĘZYKOM‼️ Pamiętajcie, że jedyną oceną, którą będzie podsumowaniem naszego ziemskiego życia, będzie ocena nas samych w obliczu STWÓRCY , przed którym wszyscy staniemy i będziemy rozliczeni z naszego doczesnego życia.

Na koniec raz jeszcze zwróciła się do fanów  syna:

Wraz z mężem @jaca_muran_muranski_official_ życzymy w ten niedzielny wieczór, spokoju ducha i refleksji… Przeczytajcie z powagą i należnym szacunkiem do Matiego , treści zawarte w udostępnionych screenach w poście..

Joanna opatrzyła materiał archiwalnym zdjęciem, które zrobiła sobie u boku Mateusza. Pełen wpis Jacka Murańskiego przeczytacie w galerii pod tekstem. Tata 29-latka wyjaśnił, że Mateusz był pogodnym chłopakiem, który nie przejmował się hejterami.


Mateusz Murański z mamą

Mateusz Murański z mamą

Jacek Murański o śmierci swojego synaJacek Murański o śmierci swojego syna

Jacek Murański o śmierci swojego syna

Jacek Murański o śmierci swojego syna

Jacek Murański o śmierci swojego syna

Komentarze

 • Gość Renata pisze:

  Chłopak na medal uwielbiałam go oglądać. Dla rodziców za realizację trudnego i ważnego, ale jakże pięknego zadania, jakim było wychowanie i kształcenie dziecka. Życzę Państwu dużo zdrowia i sił, a każdy dzień niech opromienia Was radością w tych trudnych chwilach

 • Gość pisze:

  Pezykra Sprawa .Wyrazy Współczucia.

 • Gość pisze:

  Bardzo pozytywny młody gość.Serce pękło mi na kawałki 😪za wcześnie,brak słów 😪Mati

 • Gość pisze:

  Bardzo fajny człowiek i dobrym sercem Mati był wiele pomagał wytrwałości dla Jolmamy i taty matiego nigdy nie za pomne matiemu co zrobił dla mojego synka dużo mi pomuk jęk Mati spoczywa pokoju

  • Gość pisze:

   Falszywy komentarz!!!! Tłuku pod dyktando piszesz? Owszem Mateusz miał serce, wrażliwość, chęć życia, wspomagał wiele osób, dbał o zwierzęta/ a to też o czymś świadczy/ . Poza walkami był zawsze uśmiechnięty, pełen życia, łapiący świat, chwytał jakby. Wiedział, że go utraci???❤️❤️😭

 • GośćBeata pisze:

  SWIETNY CHŁOPAK UWIELBIALAM GO ,WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY

 • Gość pisze:

  Super wesoły chłopak dużo siły dla rodziców aby znieśli podłość ludzi która nie zna granic

 • Gość pisze:

  Pozytywny fajny człowiek, szkoda że odchodzą tak wcześnie. Pokój twojej duszy Mati.

 • Gość pisze:

  Jak inni samo życie przestępców trzeba zamykać to dlaczego pan pani jeszcze nie siedzi w normalnym kraju 1% to przestrzepcy a w polsce 99% po co szukać 1kontenera malboro jak można złapać fraj..ra z 1paczką cos tam przykład idzie z góry umiesz liczyć licz na siebie ku…wy złodzieje i nne instytucje ci nie pomoga nawet pan siekiera ha ha i to tyle

  • Witam Edyta pisze:

   Po tobie na pewno nikt nie będzie płakać pierdolona znieczulica zamiast serca.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×